Студентка кафедри дизайну Луцького НТУ- учасниця конкурсу на найкращий принт для футболки

Студентка кафедри дизайну Луцького НТУ- учасниця конкурсу на найкращий принт для футболки

Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine провів цікавий конкурс «Розірви коло» – для тих, кому не хочеться мовчати про насильство над жінками і хочеться підтримати хвилю протесту проти нього.

Організатори пропонували продемонструвати своє бачення концепції «Розірви коло насильства» та створити футболки з принтами, які би хотілося носити усім. «Розірвати коло» – означає попросити про допомогу тоді, коли вона потрібна. Цього не потрібно соромитися та боятися, але чомусь люди цього не роблять.

Проект Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» має на меті підтримати процес зміцнення національних механізмів запобігання і реагування на ґендерно зумовлене насильство. Проект реалізується в 10 регіонах України. Спрямований на посилення національної системи попередження та реагування на загальнодержавному та регіональному рівнях для забезпечення умов, в яких більшість постраждалих від ґендерно зумовленого насильства зверталися б по допомогу та мали доступ до якісних послуг з особливою увагою до потреб постраждалих осіб. Проект реалізується за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Студентка кафедри дизайну ІІІ курсу групи Д-31 Вікторія Райниш розробила дві ідеї принтів для даного конкурсу, під керівництвом Дідух Анни Сергіївни. Використавши футболку у ролі полотна різних кольорів, вона проілюструвала своє бачення концепції «Розірви коло», щоб одягнувши футболку із розробленим дизайном, кожна людина, незалежно від статті та віку, змогла заявити про свою позицію щодо насильства та закликати інших не мовчати про нього.

Асистент кафедри дизайну

Анна Дідух