Студентка Луцького НТУ – переможниця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Студентка Луцького НТУ – переможниця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

10 квітня 2019 року у Державному університеті «Житомирська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво».

Усього на конкурс надійшло 120 студентських наукових робіт із 54 ЗВО України, серед яких до участі в ІІ турі було допущено 38 студентських робіт. В числі претендентів на нагородження й студентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Луцького НТУ Кухарук Наталія.

Її тема дослідження «Логістичне забезпечення інноваційної активності машинобудівного підприємства» викликала жвавий інтерес як серед членів журі, так і серед присутніх учасників захисту.

Під час захисту наукової роботи Наталка продемонструвала відмінні ораторське мистецтво, здатність вести конструктивний діалог, знання з дисциплін економічного циклу.

За результатами обговорення дослідження Кухарук Наталію, як переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво», нагороджено дипломом ІІ ступеня. Це вже друга поспіль перемога студентки на цьому конкурсі!

За високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студентства в розвитку економічної науки грамотою було нагороджено й наукового керівника переможниці професора Кривов’язюка Ігоря Володимировича.

Щиро вітаємо студентку факультету бізнесу та її наукового керівника з високими результатами та гідне представлення Луцького ЛНТУ на всеукраїнському рівні!

Бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

Кафедра ПТБ