Студентка Луцького НТУ пройшла навчання у Школі молодих жінок-політиків

Студентка Луцького НТУ пройшла навчання у

Школі молодих жінок-політиків

З 11 по 13 грудня 2014 року в Києві тривало навчання в Школі молодих жінок-політиків, організоване Всеукраїнським молодіжним Громадським об’єднанням (ВГМО) «Батьківщина Молода» та Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (НДІ). Для навчання в Школі було відібрано 27 представниць з усіх регіонів України, які взяли участь у конкурсі творів-есе на тему: «Революція Гідності. Які три першочергові завдання має вирішити нова Верховна Рада України?». Серед 114 заявок, надісланих на конкурс, однією з переможниць (до речі, наймолодшою) стала студентка групи МО-21 факультету бізнесу Ірина Охват (науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент Жук О.М.).

Програма участі в Школі передбачала зустрічі з депутатами Верховної Ради нинішнього та попереднього скликань: Сергієм Соболєвим, Борисом Тарасюком, Іваном Крульком, Оленою Бондаренко. Надзвичайно змістовними та цікавими були лекції та семінари-тренінги з розвитку лідерських навичок для учасниць заходу: «Цінності та ідеологія як основа політичної діяльності» (Іван Крулько, голова ВМГО «Батьківщина Молода»), «Проблеми становлення жіночого руху в Україні» (Олена Бондаренко, народний депутат України V-VI скликань), «Розвиток лідерських навичок у жінок» (Мері О’Хейґен, Директор НДІ/Україна), «Майстерність публічних виступів – робочий інструмент жінки-політика» (Олена Єна, керівник програми «Жінки-Лідери», НДІ/Україна).

Молоді дівчата та жінки-політики тренувались у підготовці і проведенні презентацій передвиборчих програм політичних партій різного ідеологічного спектру. Усі учасниці отримали сертифікат «Школи молодих жінок-політиків», незабутні враження про зустрічі та знайомства і запрошення до співпраці з НДІ щодо реалізації свої проектів.

Участь у подібних проектах дає можливості студентській молоді для всебічної самореалізації та самопрезентації.

 

 

                                                        Оксана Жук,

завідувач кафедри інженерної педагогіки,

психології та українознавства.