Студентка Луцького НТУ серед найкращих студентів-науковців України

Студентка Луцького НТУ серед найкращих студентів-науковців України

 

Вже кілька років підряд на базі Національного університету державної податкової служби України (м. Ірпінь) проводиться  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит». Ось і цього 2014 року в період з 19 по 21 березня в стінах даного ВНЗ галузева комісія у складі 24-х висококваліфікованих науковців у сфері фінансів, грошового обігу і кредиту розглядала 40 наукових робіт студентів з 38 вищих навчальних закладів України (м. Київ та 16 областей), які пройшли у ІІ тур конкурсу (загалом на цей конкурс було надіслано 209 робіт, що свідчить про масштабність даного наукового заходу). Крім того, 7 студентів захищали свої наукові роботи за системою вебінар. Серед учасників ІІ туру конкурсу була і представниця від Луцького національного технічного університету – студентка групи ФК-41 Ємеліна Юлія Володимирівна, темою наукового дослідження якої були «Напрями підвищення інвестиційної безпеки регіонів». Робота була виконана під керівництвом к.е.н., доцента кафедри фінансів Олександренко І. В.

21 березня 2014 року відбулося нагородження переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит». Ємеліна Ю. В. була відзначена дипломом ІІІ ступеня.

Колектив факультету обліку та фінансів Луцького НТУ вітає переможця та її наукового керівника з вагомим науковим здобутком та бажає нових наукових звершень.

 

Підготувала: заступник декана ФОФ Луцького НТУ з наукової роботи та міжнародних зв’язків Галущак В. Л.