Студентська «Кава з ректором» в режимі онлайн

Студентська «Кава з ректором» в режимі онлайн

Ректор Луцького НТУ Петро Савчук провів онлайн-зустріч із головами факультетських студрад та представниками студентського самоврядування. Варто зазначити, що формат дискусійного майданчика «Кава з ректором» був впроваджений власне Петром Савчуком для покращення комунікації та взаєморозуміння зі студентами, а також вирішення робочих питань, що стосуються студентського життя і благоустрою.

Передусім ректор привітався із учасниками та поцікавився їхніми успіхами у навчанні.

«Шкода, що поки не маємо можливості зустрітися вживу. Зізнаюся, що дуже не вистачає вашого молодіжного позитиву та свіжих ідей. Радий, що існує, принаймні, така можливість почути і побачити вас. Готовий вислухати кожного, дати відповідь на всі запитання і обговорити усі нагальні питання», - зазначив Петро Савчук.

Відтак, під час онлайн-зустрічі студенти вели активний діалог із ректором ставили запитання, що назріли за карантин  та обговорили деякі робочі питання. Тож, в ході обговорень, найбільшу увагу приділили питанням щодо перебігу екзаменаціно-залікової сесії, дистанційного захисту дипломних робіт та особливості їх перевірки на плагіат за допомогою онлайн-сервісу «Unicheck» та відкриттю студентського бізнес-інкубатора.

Ще однією важливою темою для обговорення стало обрання в Луцькому НТУ студентського омбудсмена. За словами ректора, це виборне звання, котре наділяє обрану особу повноваженнями, які допоможуть налагодити між студенством та адміністрацією університету комунікації, своєрідний посередник. Така особа повинна збирати інформацію щодо потреб, побажань і скарг студентів та структуровано передавати її напряму ректору чи проректорам. Тож, в ході обговорення було вирішено обрати таку особу протягом червня.

Насамкінець, Петро Савчук подякував студентам за приємну розмову:

«Велике вам дякую за конструктивну зустріч, був неймовірно радий вас бачити. Ви додали мені приємної енергетики в монотонні будні.

Будьте активними, гарної вам здачі сесії, бережіть себе та близьких, всього найкращого!»

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ