«Світ товарознавства» активно продовжує роботу

    «Світ товарознавства» активно продовжує роботу

В рамках Днів якості на кафедрі товарознавства та експертизи в митній справі було продовжено пошуково-аналітичну та дослідницьку роботу. Так, 25 листопада 2014 року під керівництвом  керівника гуртка «Світ товарознавства» Олени Пахолюк студенти групи ТТП-31 дослідили якість хліба.

Для проведення досліджень було відібрано п’ять зразків хліба, які реалізуються у торгівельних мережах м. Луцька. В процесі роботи увага студентів була зосереджена на двох основних завданнях: дослідження органолептичних характеристик (стану скоринки та м’якуша, пропеченості, замісу) та аналіз фізико-хімічних показників якості хліба. Найбільше студентів зацікавила методика визначення кислотності та пористості хлібобулочних виробів, які є визначальними при визначенні їх свіжості.

Також разом з доцентом кафедри Галиною Голодюк студенти-товарознавці розробили балову шкалу оцінювання якості хліба, відповідно до якої здійснили дегустаційну балову оцінку та встановили відповідність досліджуваних показників вимогам стандартів.

 

 

Олена Пахолюк,

старший викладач кафедри

товарознавства та експертизи в митній справі