Свою хворобу шукай на дні тарілки

Свою хворобу шукай на дні тарілки

         Смачна, швидко приготовлена, доступна за ціною, але чи є корисною така їжа?.. Виявляється, вона є шкідливою. Саме фаст-фуду був присв’ячений грудневий прес-клуб Луцького НТУ, в якому взяли участь студенти технологічного, машинобудівного факультетів та факультету будівництва та дизайну.

         – Молоді люди, як правило не снідають, в обід перекушують чіпсами, гамбургерами, запивають усе це газованими напоями, а ввечері їдять усе, що потрапить під руку, аби позбутися почуття голоду. Як наслідок, мають проблеми зі здоров'ям. За результатами медичного обстеження у 37% студентів технічного університету виникають хронічні захворювання органів травлення, – розповів заступник декана технологічного факультету Сергій Савчук.

– Шістдесят відсотків причин смертності населення світу, за даними ВООЗ, викликані продуктами харчування, – зауважила лікар сімейної медицини КП «Луцька міська поліклініка №2» Ольга Голубка. Недарма китайці стверджують: «Свою хворобу шукай на дні тарілки».

 Присутні переглянули відео-матеріали на тему «Обережно: їжа!». Виявляється, достатньо двох тижнів, щоб оцінити, яким чином продукти харчування впливають на наше здоров'я. Учасник експерименту – молодий чоловік із хорошим здоров'ям, спортсмен. Чотирнадцять днів він вживав лише продукти фаст-фуду. Увесь цей час за змінами його здоров'я спостерігали медики. Наслідки експерименту настільки вразили молоду людину, що вона вирішила повністю відмовитися від спокусливої їжі, бо отримала цілий букет хвороб.

В обговоренні проблеми взяли участь науковці, лікарі, дієтологи, артисти.

Отож, якщо їжа – це те, що дає нам здоров'я, сили, важливо споживати  натуральні продукти: варене м'ясо, свіжі або тушковані на пару овочі, молочні продукти нетривалого зберігання, фрукти, бульйони, каші, цільнозерновий хліб, замість цукру – мед, цукати.

 – Важливо звертати увагу і на час прийому їжі: обов'язково снідати, до обіду можна вживати фрукти, цільнозерновий хліб та салати без майонезу, на вечерю бажано варену, або парову курку, індичку чи рибу, – поділилася власним досвідом секретар-друкарка машинобудівного факультету Поліна Шендерк.

Сподіваємось, що ці рекомендації допоможуть зберегти ваше здоров'я.

 

На фото: Учасники прес-клубу

 

Наталья Дмитрієва

фото Валентина Придюка