Свято на МБФ з нагоди професійного дня машинобудівника

 «Життя – класна річ, як не крути!» Під таким чудовим гаслом живе, працює і розвивається машинобудівний факультет Луцького національного технічного університету.

  Як відомо, щорічно у четверту неділю вересня в Україні святкують День машинобудівника, тож студрада факультету не могла залишити цю подію без належної уваги. Вирішили – святу бути!

Силами активістів, зокрема голови студради Домарацького Станіслава,  Яворського В’ячеслава та Мороза Антона розпочалася підготовка до дійства. Перш за все потрібно було привітати тих, хто нас навчає та завдяки кому існує цей факультет. Хотілося зробити це так, аби подарувати усім хороший настрій та позитив, тому від імені студентів всього факультету активісти зі студради привітали деканат та кожну кафедру, яка входить до складу машинобудівного факультету, вручаючи при цьому солодкі подарунки у вигляді тортів. Лунали також вітальні слова з побажаннями  успіху та процвітання факультету.

  Не забули і за студентів, адже навчання навчанням, а відпочинок за розпорядком. За участю студради машинобудівного факультету була організована грандіозна подія – «Одногрупник Party», – яка була проведена 28 вересня у нічному клубі «Z-BAR». Веселощі, веселощі і ще раз веселощі – ось основна запорука успіху цієї вечірки. Розігріли натовп ноткою легкого та невимушеного гумору наші КВН-щики – Матвіюк Вова, Бакун Олег та Андрійчук Коля. У програмі також було чимало розважальних конкурсів на будь-який смак, а запальною і неповторною родзинкою вечора стали DJ Strayder ft. Daria (простіше кажучи Яворський Славік та Покидюк Дарія), які вразили присутніх поєднанням електронної музики та живого вокалу. Продовжилася вечірка «танцями до упаду», які завершилися чи то глибоко вночі,чи то дуже рано вранці.

  Судячи із задоволених посмішок на обличчях студентів та викладачів, можна стверджувати – свято вдалося! Тож ще раз вітаємо дружну родину машинобудівного факультету з її професійним святом і бажаємо усім солодкого та насиченого життя.

Варченко Юля, III курс МБФ