Технічний коледж Луцького НТУ урочисто відзначив 40-річний ювілей

У Технічному коледжі Луцького НТУ урочисто відзначили 40-річний ювілей

18 квітня Технічний коледж Луцького національного технічного університету відзначив свій 40-річний ювілей. Впродовж цих років заклад пройшов шлях від училища №2 до коледжу, а головне, став одним із найпопулярніших закладів освіти серед молоді.

Урочисте святкування ювілею Технічного коледжу Луцького НТУ відбулося у стінах Волинського облмуздрамтеатру. На захід завітали чимало поважних гостей, зокрема представники міської та обласної влади, духовенство, начальники управлінь та профспілкових організацій, очільники освітніх закладів області, представники бізнесу, випускники, меценати та інші.

Передусім, подякував гостям свята за щирі слова та теплі вітання директор Технічного коледжу Олег Герасимчук.

«Шановні гості, педагогічний склад, працівники, ветерани закладу та наші студенти. Сьогодні коледжу Луцького НТУ виповнилося 40 років. До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці кількох поколінь досвідчених творчих педагогів та усіх працівників коледжу. На долю колективу випала унікальна роль бути кузнею технічних кадрів середньої ланки для економіки міста Луцька та Волинської області. Хочу висловити слова безмежної подяки працівникам, які забезпечують навчальний процес у нашому коледжі, без вашої участі не відбулося б нашого навчального закладу. Щира вам шана і подяка. Також дякую усім, хто готував наше свято. Нам вдалося провести велику узагальнюючу роботу і представити її товариству», - зазначив директор коледжу.

Крім того, він наголосив, що до 40-річчя навчального закладу було створено книгу про коледж. Нині її можна переглянути на офіційному сайті в електронному форматі, пізніше її буде видано у паперовому варіанті.

Потому до вітального слова долучився ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук:

«Нещодавно на цій сцені ми святкували славний ювілей Луцького національного технічного університету – 50 років. Сьогодні ми святкуємо черговий ювілей, 40 років, одного з провідних в нашій структурі технічних коледжів. Провідний він не лише кількістю висококваліфікованих кадрів, успішних випускників, які стають студентами Луцького НТУ, і кількістю прекрасних фахівців, які очолили промислові підприємства й сферу бізнесу на Волині. Це та структура, яка нині є сучасною, показує приклад іншим і є невід’ємною складовою освіти. Починаючи від перших років, коли було створено училище і відкрилася підготовка за робітничими професіями і завершуючи сьогоденням, коли коледж веде підготовку молодших спеціалістів, впевнено крокує у розвитку професійної освіти. Дозвольте привітати вас від колективу університету, від ректорату та вченої ради. Шановні друзі, із 2000 року університет та коледж стали одним цілим, об’єднавшись спільною працею задля розвитку науки в області та державі, навчання молодих спеціалістів та створення потужної матеріально-технічної бази. Ви робите нелегку, але вкрай важливу справу: доносите до молоді добре й вічне, формуєте з них особистостей і гідний майбутній генофонд нашого народу. Низький уклін, вам, педагоги. Бажаємо вам реалізації творчого та інтелектуального потенціалу у вашій великій праці, що спрямована на виховання молоді й служить зміцненню науково-технічного потенціалу нашої держави. Щастя, здоров’я добробуту та нових звершень».

Очільник Луцького НТУ вручив директору Технічного коледжу Олегу Герасимчуку нагрудний знак Василя Сухомлинського, а також подяки Міністерства освіти і науки та грамоти Луцького національного технічного університету педагогам і працівникам навчального закладу.

Згодом до привітань запросили заступника голови Волинської обласної ради Романа Карпюка:

«Від щирого серця вітаю вас із ювілеєм. Це ще одна нагода передати вам вітання і вдячність від усієї Волинської громади, депутатів та голови Волинської обласної ради і побажати успіху. Ваш навчальний заклад – високоякісний центр підготовки хороших фахівців, до вас тягнуться люди і студенти, ви творите майбутнє нашої області. За всі ці роки ваш навчальний заклад пережив дуже багато, але йому завжди щастило із керівниками. Всі вони зробили хорошу базу для наступників, підготували прекрасний колектив і матеріальну основу, щоб в майбутнє коледж йшов впевненою дорогою…».

Вітання від імені Волинської обласної адміністрації висловила заступник начальника обласного управління освіти Тетяна Соломіна:

«Дарувати можна багато речей, але дарувати талант і професію людині у руки дано не кожному. Від імені облдержадміністрації дозвольте передати вам найщиріші слова подяки за той талант, за те, що ваші випускники є окрасою нашого краю і вишиванка, яка вдягається у кожному куточку України, несе той вишитий хрестик добра, тепла і любові, який даруєте ви – викладачі, діти, які дотичні до великої праці. Я хочу щиро побажати вашому закладові, щоби той талант піднявся на найвищу висоту, на ту орбіту, яку будуєте ви своїми руками. Удачі вам, щасливого майбуття і найвищих висот у вашому таланті».

На ювілей навчального закладу прибула голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф:

«Ювілей вашого закладу – не тільки ювілей будівлі, це ювілей великого центру всесвіту із двома великими осередками: викладачами і студентами. Саме ви робите цю звичайну будівлю живим, киплячим і шумним, але разом з тим, добрим домом, в якому рік за роком, одні стають розумнішими, інші – мудрішими, а всі разом ближчими та ріднішими. У 40 років людина ще юна, їй притаманна цілеспрямованість, направленість дій на здобуття вершин і перемог. Отож, я бажаю вашому колективу мудрості, достатку, благополуччя, здоров’я вам і вашим рідним, миру у душі і не зупинятися перед жодною вершиною, а йти вперед і перемагати».

До слова долучився й Голова профспілок працівників освіти та науки Волинської області Василь Грановський:

«Раніше ви були закладом лише легкої промисловості, сьогодні ви – різнопрофільний заклад і рухаєтеся у правильному напрямку. Нехай вам щастить, попутного вітру і мирного неба».

Завітав на свято Технічного коледжу виконуючий обов’язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт:

«Мені дуже приємно вітати навчальний заклад із ювілеєм, тому що він має багаті і добрі традиції. Він допомагає багатьом людям реалізувати себе у цьому житті, тому що професія – це інструмент, який дозволяє всім нам реалізувати те, що закладено нашими батьками, Богом, природою. Багато чого залежить від нас самих, тих, хто отримує професію, але так само багато й від тих, хто її навчає. Сьогодні я хочу відзначити, що педагогічний колектив Технічного коледжу навчає прекрасно. Це професіонали з великої літери, це прекрасні викладачі, чудові вихователі, люди, які вкладають свою душу, вміння, знання та навички у студентів, щоби вони могли реалізуватися і впевнено йти по житті».

Присутніми на ювілеї були й почесні гості свята, ветерани педагогічної праці, колишні директори закладу Марія Орєхова та Олександр Денеко.

Тож, із вітальним словом виступила перший директор Технічного коледжу Марія Орєхова:

«40 років – це вік зрілості, енергійності, здобуття нових успіхів, вкладань своїх сил, щоби здобути ще більших вершин. Із технічного училища створився коледж, який став найпопулярнішим закладом нашої Волині. Я усім присутнім бажаю міцного здоров'я, успіхів, задоволення від своєї роботи, храни вас Бог».

Натомість Олександр Денеко побажав усім присутнім щастя, благополуччя і наснаги досягнути запланованих цілей.

Своєю чергою, Олег Герасимчук вручив поважним гостям свята грамоти та авторські вишивані картини із зображенням коледжу.

Вітальні слова зі сцени проголосив Митрополит Луцький і Волинський Михаїл:

«Я пошановую викладачів, студентів українського навчального закладу, хто не поїхав навчатися за кордон, розбудовувати і любити Україну з-за кордону. Шана вам і повага, здоров’я, многоліття і благословення. Хай ваші ряди студентської молоді Технічної коледжу не вміщають аудиторії першого курсу».

Водночас, митрополит відзначив директора Технічного коледжу Олега Герасимчука медаллю за жертовність, за те, що він любить навчальний заклад і жертвує своїм часом, проводячи його більше на роботі, аніж удома. Крім того, нагрудний знак за церковні заслуги нагородили й сам заклад Технічний коледж Луцького НТУ.

Від імені випускників 1979 року слово для вітання надали директору ЖКП №11 Станіславу Потейчуку:

«Мені поталанило бути студентом першого набору, першої групи і першого випуску навчального закладу. Хочу подякувати директору і викладачам за їхні вміння, доброту, професіоналізм, знання і терпіння. Бажаю закладу довгих років процвітання, високих злетів, а викладачам міцного здоров’я, щастя, теплого хліба і мирного неба».

Натомість, випускник 2005 року, учасник бойових дій на Сході України Сергій Бондарук додав:

«40 років – це досить поважний вік для закладу освіти, тим паче в час викликів, які нині випадають. Переступивши поріг закладу у 2002 році ще зовсім юним, я вагався, чи правильний вибір я зробив. Але згодом зрозумів, що не помилився, адже побачив багато спеціалістів, які дали дорогу іншим людям в життя, дали свої знання, вміння і підтримку. Зокрема, підтримку моїм батькам особисто і тих випускників, які боронять кордони нашої держави. Я хочу щиро вам за це подякувати і низько вклонитися».

Завітали на свято й представники Ради директорів коледжів Волинської області, які передали вітання від 20 навчальних закладів першого-другого рівня акредитації різних форм власності. До того ж, вони зауважили, що Технічний коледж Луцького НТУ є надзвичайно успішним. Рада директорів запевнила, що вони підтримували коледж, допомагали й надалі робитимуть це, бо люблять і цінують навчальний заклад.

Згодом із вітаннями виступив керівник Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк:

«Щиро хочу привітати вас із ювілеєм. 40- мало це чи багато?. Як на мене, це тверда основа, але ще далеко до пенсії. Хочу висловити слова подяки усьому викладацькому колективу і директору за те, що ви сьогодні робите найважливіше, те що потребує ринок праці, виховуєте робітничі кадри. У Технічному коледжі завжди є висококваліфіковані спеціалісти, хороші здібні учні. Ті спеціальності, які є в коледжі, точно затребувані на ринку. Я дуже дякую за взаємну підтримку, допомогу у задоволенні потреб реального сектору економіки та потреб роботодавців. Черпайте, здобувайте, а державна служба зайнятості завжди для вас є надійним партнером».

Усі шановані гості, що прибули на ювілей, відзначили педагогів та працівників Технічного коледжу Луцького НТУ почесними грамотами та подяками. Варто зазначити, що усі вони присвоєні за самовідданий вклад, високий професіоналізм, професійну відданість, вагомий внесок у розвиток освіти та з нагоди 40-річчя із дня створення навчального закладу.

Окрім того, впродовж святкового вечора із музичними привітаннями на сцені драмтеатру виступали заслужений артист України Адам Горбатюк, ансамбль танцю «Волиняночка», народний артист України Василь Чепелюк, студенти коледжу та академічний камерний ансамбль Волинської обласної філармонії «Кантабіле» на чолі із художнім керівником Товієм Рівцем. Зокрема, народний артист України зазначив, що 40-річчя – це не просто свято, а підсумки і сподівання: «Це приємні спогади, можливо колись і в чомусь розчарування, але обов'язково надія, віра, любов і перемога».    

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...

 

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Ілона Карпюк

Автор фото: Олександра Містюк