Технічний семінар від Ferdinand Bilstein – ефективна співпраця бізнесу та Луцького НТУ

Технічний семінар від Ferdinand Bilstein – ефективна співпраця бізнесу та Луцького НТУ

26 лютого для студентів кафедри автомобілів і транспортних технологій Луцького національного технічного університету компанією Ferdinand Bilstein, стратегічним партнером дистриб’ютора BusMarket Group, було проведено черговий технічний семінар.  Цього разу технічний консультант Ігор Білоусов провів вебінар на тему «Ланцюгові приводи ГРМ від febi».

Дана ініціатива співпраці університету та бізнес-структури була започаткована ще у жовтні 2020 року. Її ефективність була підтверджена учасниками навчальних вебінарів, які зазначають, що отримана інформація допомагає орієнтуватися у світі сучасних автомобільних технологій, викликає інтерес та мотивує до професійного розвитку.

Зважаючи на актуальність даного проекту, компанія BusMarket Grouр та викладачі кафедри автомобілів та транспортних технологій ЛНТУ планують продовжувати організацію технічних навчальних семінарів від стратегічних партнерів, а також будуть створювати нові ініціативи для підготовки майбутніх спеціалістів автомобільної галузі.

Студенти та викладачі кафедри автомобілів і транспортних технологій Луцького НТУ та Технічного фахового коледжу високо цінують допомогу Ferdinand Bilstein та BM Group та щиро вдячні за активну постійну участь у навчальному процесі. Бажаємо нашим партнерам збільшення прибутків, дружних колективів, хороших замовників і хай у ваших домівках панує щастя і любов. Ростіть і процвітайте!

 Кафедра АТТ