«Ті, що відкривають шлях до успіху». #11 Кафедра права

«Ті, що відкривають шлях до успіху». #11 Кафедра права

Ми продовжуємо проект «Ті, що відкривають шлях до успіху», де відчиняємо двері у життя кафедр Луцького національного технічного університету і знайомимо із особливостями кожної з них, унікальними досягненнями та головне – людьми, завдяки яким наші випускники стають успішними!

Сьогодні ми готові представити вам кафедру права (факультет фінансів, обліку, лінгвістики та права).

Вас вітає кафедра права – наймолодша кафедра Луцького НТУ. Вона створена в результаті виведення зі складу кафедри гуманітарних наук, соціального забезпечення та права у 2019 році. Опікується кафедрою її завідувач Яна Іванівна Ленгер, а функціонує підрозділ у складі факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права, під керівництвом декана Ігоря Євгеновича Андрущака.

Кафедра права працює за принципом орієнтованості на СТУДЕНТА!!!

Знайомтесь! Наші викладачі стануть найкращими порадниками і розширять ваше коло професійних інтересів.

Ви знатимете усе про теорію та історію держави та права, конституційне право, муніципальне право, а також право Європейського Союзу та захист прав і свобод людини й громадянина Європейським судом. Вам точно до нас, якщо ви цікавитеся історією кооперативного руху, теорією та історією держави і права. Завжди актуальними є земельне право, аграрне право, екологічне та природоресурсне право. Наші студенти вивчають тонкощі кримінального права, кримінології, кримінально-процесуального права.

Крім того, ви дізнаєтеся про проблеми правового регулювання трудових відносин, міжнародне публічне і приватне право, проблеми правового регулювання адвокатської діяльності, новели судової практики та особливості міграційної політики. А також навчитеся складати різного роду претензії, позовні заяви, апеляційні і касаційні скарги, відгуки, клопотання, здійснювати правовий аналіз всіх видів договорів, контрактів, угод та надавати правові консультації і письмові висновки з питань митного, адміністративного, цивільного, господарського, трудового, земельного та інших галузей права.

Кафедра забезпечує викладання правових дисциплін на всіх факультетах Луцького національного технічного університету.

Школяр – Абітурієнт – Бакалавр  – Магістр – ЮРИСТ!!!

Ми є організаторами та активними учасниками різноманітних тематичних конференцій та круглих столів. Студенти не просто активно долучаються до всіх вузівських заходів. Вони охоче і результативно беруть участь у науковій та практичній діяльності, мають можливість оцінювати якість навчально-педагогічного процесу та науково-педагогічного персоналу.

Ми – дослухаємося до своїх студентів!!!

Без юристів неможливо уявити собі сучасну судову і законодавчу систему, органи виконавчої влади та сферу економіки. Заручитися підтримкою досвідченого юриста – значить убезпечити свій бізнес від неприємних несподіванок.

Цікавим є способи, в які студенти вивчають різні проблемні питання на семінарських заняттях. Вони супроводжуються використанням методів аналітичної дискусії, з подальшою презентацією матеріалу та його закріпленням, з активним обговоренням і складенням  відповідного проекту, необхідного документу процесуального чи матеріального права.

Потреби студентів є релевантними до кафедральних. Кафедральна команда активно моделює та резюмує співпрацю з іншими вузами, організаціями, органами та їх посадовими особами, задля фокусування на потребах студентів-правників. Майбутні юристи проходять практику та мають можливість успішно працевлаштуватися у партнерських для Луцького НТУ структурах, а це Волинський обласний центр зайнятості, Головне територіальне управління юстиції у Волинській області, суди різних інстанцій, чимало приватних юридичних та нотаріальних компаній.

Науково-педагогічні працівники прагнуть досконалості, тому ми застосовуємо сучасні науково-технічні підходи, але не завжди теоретик-викладач може настільки донести до студента інформацію, наскільки б це міг зробити практик. Тож ми зустрічаємося із партнерами для того, щоб вони висловили свої побажання і в результаті факультет та кафедра випустили тих правників, котрі будуть потрібні спільноті.

Ми спрямовуємо усі зусилля на здобуття студентами практичних навичок, а відтак, беремо участь в екскурсіях,  імпровізованих судових засіданнях та «правових» змаганнях.

Викладачі кафедри постійно підвищують свою кваліфікацію та беруть участь у міжнародних проектах. Так, 2-6 березня 2020 року представниця кафедри права разом з іншими колегами з Луцького НТУ взяли участь Міжнародному тижні за програмою Еразмус+ КА 107, який було організовано Абертейським університетом в м. Данді, Шотландія.

Під час поїздки обговорювалися пріоритетні напрями налагодження співпраці з іншими учасниками програми Міжнародного тижня в Абертейському університеті. 

Реалізація проекту дозволяє удосконалити процес брендингу Луцького НТУ, оцінювання якості освіти, створення лабораторій підприємництва, кримінального права; ефективно забезпечити умови для подальшого розвитку міжкультурного діалогу, зокрема освітньої та наукової комунікації; мобільності студентів і науковців; дистанційного навчання; спільних публікацій та рецензування наукових досліджень.

А ще ми вміємо весело та цікаво відпочивати у нашому великому дружньому колі!

Якщо ви хочете стати на шлях юриста – обирайте надійний університет та щирих наставників! Ми гарантуємо вам незабутні враження та емоції, цікаве навчання і якісну освіту, вдале працевлаштування та успішне життя!