«Ті, що відкривають шлях до успіху». #18 Кафедра обліку і аудиту

«Ті, що відкривають шлях до успіху». #18 Кафедра обліку і аудиту

Ми продовжуємо проект «Ті, що відкривають шлях до успіху», де привідкриваємо завісу у життя кафедр Луцького НТУ і знайомимо із особливостями кожної з них, унікальними досягненнями та головне – людьми, завдяки яким наші випускники стають успішними!

Сьогодні радо представляємо вам кафедру обліку і аудиту (факультет фінансів, обліку, лінгвістики та права).

За освітою та покликанням ми – аудитори, головні бухгалтери, податкові консультанти, власники бізнесу, фінансові аналітики. Але спільне захоплення викладацькою справою дозволило кожному з нас стати частиною кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ. Вкладаючи свій досвід та знання у навчання молоді, ми бачимо результат: порядних, креативних, впевнених у собі професіоналів у сфері обліку, управління, аудиту і оподаткування.

Кафедра обліку і аудиту є однією із базових на факультеті фінансів, обліку, лінгвістики та права. Завідувач кафедри – Віталій Чудовець, декан факультету - Ігор Андрущак.

Ми постійно прагнемо до самовдосконалення, працюємо на перспективу, шукаємо нові ідеї та можливості покращити методики навчання.

«Секрет успішного підбору персоналу такий: шукайте людей, які хочуть змінити світ!» ©Марк Бейноф, CEO Salesforce

Викладачі кафедри беруть участь у конференціях, професійних семінарах, тренінгах, симпозіумах, проходять міжнародне стажування. Так здобуваємо нові знайомства, переймаємо позитивний досвід колег, вивчаємо сучасні практики викладання, генеруємо нові ідеї.

Бути професійним, корисним та актуальним – це постійно розвиватися. Радіємо професійним здобуткам один одного!

З 2020 року кафедра обліку і аудиту започаткувала сертифіковані курси з бухгалтерського обліку та оподаткування (http://oia.lntu.edu.ua/kafedra/oholoshennia/426-sertyfikovani-kursy-z-obliku-ta-opodatkuvannia).

Знання і компетенції, якими наповнений курс, дозволяють підвищити кваліфікацію та сприяють кар’єрному росту слухачів.

«Цінність ідеї в тому, як її використовують» . © Томас Едісон, співзасновник General Electric.

На кафедрі здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування». Майбутній фахівець з обліку і оподаткування – це кропітка і наполеглива праця усього колективу, бо такий випускник, як «універсальний солдат», може працювати у будь-якій бізнес-структурі. Для цього кафедра постійно проводить практичні кейси, запрошує до співпраці найкращих спеціалістів, організовує навчальні заняття на виробництві.

Співпраця з підприємствами дозволяє не лише навчити студентів практичної діяльності, але й допомагає налагодити зв’язки для майбутнього працевлаштування.

При навчанні студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» враховуємо світові тенденції розвитку суспільства та бізнесу:

1.         Еволюція розумних та цифрових технологій – вивчаємо принципи роботи 1С, MeDoc, MASTER: Бухгалтерія, SmartFin, Облік SaaS та інших програм.

2.         Глобалізація світового розвитку – вчимо міжнародні стандарти обліку, звітності та аудиту, що дозволяє успішно працювати в іноземних компаніях та за кордоном.

3.         Посилення регулювання та контролю за сплатою податків, ціноутворенням та відмиванням коштів – випускники ґрунтовно знають законодавство – працюють в органах державного контролю та мають високу заробітну плату.

4.         Підвищення ролі фінансової, податкової та екологічної звітності – майбутні спеціалісти вміють формувати звітність – керують бізнесом, обґрунтовують напрямки його розвитку.

«Наука – це організовані знання, мудрість – це організоване життя». © Еммануїл Кант

Навчальні плани зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» складаємо у конструктивному діалозі трьох сторін: науки, практики та студентства. Для цього проводимо бухгалтерські бізнес-форуми роботодавців «Наука і практика: точки дотику», відкриті лекції, обговорюємо запити компаній, включаємо їх в навчальний процес.

Серед студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» багато переможців конкурсів, турнірів, олімпіад. Кожен з них – унікальний. Є професійні футболісти, артисти, громадські діячі, члени молодіжних організацій. Звичайно, ми пишаємось усіма!

Перші кроки до таких успіхів наші студенти роблять «вдома». Ми двічі в рік організовуємо потужні міжнародні науково-практичні конференції молодих учених, аспірантів, здобувачів і студентів, де кожен може виступити на загал, захистити власну думку, відчути себе професійним спікером!

Окрім навчання маємо багато спільних та цікавих справ! Ми садимо дерева, слухаємо еко-тренінги #ZeroWaste та шиємо екоторбинки, дискутуємо в Молодіжному центрі Волині і пишемо писанки, варимо юшку з деканом і змагаємось з перетягування канату, ми граємо у пейнтбол та дізнаємося секрети міст України на екскурсіях і ще багато різного.

Ми працюємо для студентів, а вони віддячують нам позитивом і своєю невичерпною молодіжною енергетикою. Одним словом, ми любимо свою роботу та радіємо кожній хвилині спілкування!

Нашою місією та результатом роботи є наші випускники – яскраві та відкриті особистості, впевнені професіонали своєї справи. Серед випускників кафедри – успішні бізнесмени, громадські діячі, фінансові директори, податківці, керівники підприємств та організацій, спортсмени.

Пишаємося, що в їх числі є два переможці конкурсу «Кращий бухгалтер України» за останні 5 років - Катерина Рудь (головний бухгалтер Луцького НТУ) та Юлія Покидюк (заст. директора ТОВ «Фінексперт»). Ірина Московчук працює на посаді директора з корпоративної звітності АТ «Альфа-Банк» (м. Київ), Ірина Курліщук – заступник директора СГПП «Дружба», Олег Дмитрук – засновник і керівник ПП Дмитрук.

Після вручення дипломів випускникам, ми все одно залишаємось великою родиною. Традиційно збираємось разом, щоб згадати приємні, цікаві чи курйозні моменти навчання.

Інформація про діяльність кафедри постійно знаходить місце на сторінках авторитетних наукових журналів, у засобах масової інформації, у соціальних мережах https://www.facebook.com/oia.lntu/, на сайті кафедри http://oia.lntu.edu.ua/ та університету.

Однією з очевидних переваг спеціальності 071 «Облік і оподаткування» є надання студентам навичок, необхідних для керівних посад.

Диплом з обліку і оподаткування дозволяє випускникам працювати як в державному, так і в приватному секторах. Студенти можуть знайти роботу з бухгалтерського обліку у світі корпоративних фінансів та допомогти підприємствам управляти своїми активами, можуть обрати роботу в банківській справі, аудиті, управлінні інвестиціями, розвитку бізнесу, виробництві, маркетингу та роздрібній торгівлі, у податковій службі та інших державних структурах.

Запрошуємо до нас на навчання! Буде професійно, креативно та цікаво! Диплом бакалавра чи магістра з «Обліку і оподаткування» та знання зі спеціальності стовідсотково забезпечать успішну кар’єру!

Будемо раді відповісти на усі запитання: м. Луцьк, вул. Софії Ковалевської,29. +380502628300 З повагою, ваша кафедра обліку і аудиту :)!