«Ті, що відкривають шлях до успіху» #21 Кафедра міжнародних економічних відносин

«Ті, що відкривають шлях до успіху» #21 Кафедра міжнародних економічних  відносин

Ми продовжуємо проект «Ті, що відкривають шлях до успіху», у якому знайомимо вас із кафедрами Луцького НТУ, їхніми професійними досягненнями та унікальними розробками, і головне – з людьми, завдяки яким наші випускники стають успішними!

Сьогодні ми готові розповісти вам про кафедру міжнародних економічних відносин (факультет бізнесу).

Міжнародні економічні відносини

#зісвітомнати

Привіт! Ми креативна та прогресивна кафедра факультету бізнесу Луцького НТУ!

Наше кредо:

Ми – зі світом на «ТИ»

Наші переваги:

Орієнтація на світові освітні тренди: новітні технології та інноваційні методи навчання у відповідності до основних тенденцій на світовому ринку освітніх послуг.

Міжнародна мобільність: наукове стажування та обмін викладацьким досвідом в рамках співпраці з провідними університетами світу, програми подвійного диплома, міжнародний обмін студентами, організація міжнародних наукових заходів, захопливі закордонні подорожі тощо.

Спеціальність «Міжнародні економічні відносини» об’єктивно є ТОПовою серед економічних спеціальностей, так як разом із освоєнням економічних знань передбачає поглиблене вивчення іноземних мов, що є переконливою конкурентною перевагою на сучасному ринку праці!

Наші випускники освоюють топові, високооплачувані, престижні професії!

Очолює кафедру міжнародних економічних відносин кандидат економічних наук, доцент Лариса Савош, а функціонує підрозділ у складі факультету бізнесу під керівництвом декана, кандидата економічних наук, доцента Надії Ковальчук.

Ми: професійні викладачі, наші здібні студенти, наша гордість – випускники, авторитетні стейкхолдери, а також найкращі потенційні абітурієнти – формуємо єдину спільноту успішних, амбітних, перспективних, дієвих та креативних громадян!

Наша команда:

1.Викладачі кафедри – команда професіоналів, креативних, самовідданих, закоханих у свою справу 12 науковців та педагогів, які забезпечують викладання дисциплін нормативного та вибіркового циклів.

Гордимося науковими досягненнями наших докторів економічних наук, професорів Оксани Ляшенко та Олени Лютак.

Активна науково-дослідна робота викладачів кафедри забезпечує перманентне професійне самовдосконалення, а отже – високий рівень викладацької майстерності, що дозволяє застосовувати прогресивні методи навчання, які базуються на критичному засвоєнні навчального матеріалу нашими студентами.

Потужна міжнародна діяльність кафедри, що дає можливість вивчати і застосовувати закордонний досвід науково-дослідної та навчально-методичної роботи, розширювати мобільність науково-педагогічних працівників та студентів,  підвищувати ефективність співпраці з іноземними ЗВО – запорука виховання компетентного міжнародного економіста!

Пишаємось нашою колегою, завідувачкою кафедри Ларисою Савош, яка пройшла довгострокове (семестрове) стажування (Програма «Запрошений професор») із викладанням в  Політехнічному університеті Браганси, м.Браганса, що у Португалії, 2019-2020 роки, під час якого читала лекції студентам у вузах різних країн світу.

Гордимося професоркою кафедри Оксаною Ляшенко, яка пройшла довготермінові стажування із викладанням у Жешівському університеті (Польща),  Технічному Університеті м. Дрезден (Німеччина),  Школі Бізнесу м. Орхус (Данія), Технічному Університеті Барселони (Іспанія) та інших провідних закордонних університетах. 

Крім того, низка короткострокових міжнародних стажувань дозволяє викладачам кафедри застосовувати у своїй роботі інноваційні інтерактивні методи навчання, направлені на формування у студентів як професійних компетенцій, так і глобального мислення та SoftSkills.

Затребуваний суспільством педагог, науковець, наставник – всебічно розвинена неординарна особистість. У досконалості немає меж! У доцента кафедри Павла Кравчука ТОПове міжнародне хобі – колекціонування монет.  Вишукане поєднання історії, самобутності, національного колориту та комерції!

2.Наші студенти мають можливість освоювати спеціальність «Міжнародні економічні відносини» за освітніми програмами «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародний бізнес», а також навчатися в магістратурі за програмою подвійного диплома в Політехнічному інституті Браганса в Португалії, Люблінській Політехніці в Польщі, університеті Памуккале в Туреччині.

Студенти-міжнародники проходять семестрове навчання у провідних навчальних закладах світу (Державна Вища Школа Східноєвропейська в Перемишлі, Вища Школа Міжнародних Відносин та Суспільних Комунікацій в Хелмі, Люблінська та Краківська політехніки, Вища Школа Господарча в Перемишлі, Вроцлавський національний університет, Політехнічний університет Браганси в Португалії, Вища Школа Оствестфалія Ліппе (Німеччина), Університет «GSM Барселона» та багато інших).

Ми готуємо міжнародних економістів, тому величезну увагу приділяємо вивченню іноземних мов, повсякчас підсилюючи даний процес читанням лекцій англійською мовою нашими викладачами та носіями мови - запрошеними іноземними лекторами.

Пишаємося науковими здобутками наших талановитих студентів, тішимося і всіляко підтримуємо їх на шляху професійного росту. Вже маємо багато яскравих перемог та відзнак у студентських конкурсах, олімпіадах, конференціях, семінарах тощо.

Насичені робочі будні наших студентів взаємопереплетені з яскравим, веселим, динамічним та, однозначно, незабутнім студентським життям. Шалена концентрація молодості, енергії, таланту, креативу та драйву, вируючи в стінах Луцького НТУ, щодня захоплює наших студентів у потік подій! Студенти-міжнародники не сидять на місці, палко полюбляють подорожі, особливо за кордон, why not with perfect English?!!

3.Наші випускники – наша гордість!

Пишаємось, що є Alma Mater численних топ-фахівців в Україні та за кордоном, активних та успішних співгромадян! Успіх наших випускників – це наш успіх, з великим захопленням прослідковуємо їх подальший професійний розвиток! Кожен з них залишив особливий слід у наших серцях… Знайомтесь:

А також, про усіх інших наших випускників похвалимось згодом, адже пам’ятаємо кожного, усі – наші особливі, талановиті та успішні!

4.Наші авторитетні стейкхолдери

Ми співпрацюємо із органами влади та провідними представниками бізнесу задля вигідного працевлаштування наших випускників: Волинська ОДА, Торгова-промислова палата, ТзОВ «Модерн-Експо», ПАТ «СКФ Україна», ПАТ «Волиньхолдинг», АТ «АК Богдан Моторс», АТ «Ощадбанк», ТзОВ «Західна цукрова група», ТзОВ «Алфаінтерпласт», ТзОВ «Луцька картонно-паперова фабрика-Україна», ТА «Barbados» – це лише незначний їх перелік. Всі вони є потужними базами для виробничої практики студентів та стажування викладачів.

Крім того, ми постійно враховуємо запити наших стейкхолдерів при складанні освітньо-професійних програм та організації навчального процесу, задля забезпечення відповідності кваліфікації випускників спеціальності МЕВ вимогам сучасного ринку праці. Задля цього проводимо регулярні зустрічі у вигляді круглих столів, консультацій, лекцій, профорієнтаційних занять тощо.

5.Потенційні абітурієнти

Ми готуємо наших студентів починаючи ще зі шкільної парти, здійснюючи потужну профорієнтаційну роботу з учнями шкіл, коледжів та технікумів як на рівні загальноуніверситетських заходів, так і у формі тренінгів з метою ознайомлення абітурієнтів з особливостями спеціальності, виявлення у них нахилів до даного виду діяльності, сприяння їх правильному вибору майбутньої професії.

Усіх бажаючих спробувати себе у ролі міжнародного економіста запрошуємо долучатися до щорічного заходу -  Зимової Школи Бізнесу, що організовується на базі факультету бізнесу у стінах Луцького НТУ!

Для  широкої обізнаності учнівської молоді про нашу спеціальність – намагаємось бути з ними «на одній хвилі»,  здійснюючи активну діяльність у соцмережах: ведемо сторінки у Facebook та Instagram.

В умовах карантину ми продовжуємо виконувати свою місію – якісно навчати наших студентів, використовуючи навчальні платформи Moodle, Zoom, Google класи, відеочати та інші засоби дистанційного навчання.

Впевнено можемо сказати, що сьогоднішній навчальний процес онлайн на МЕВ не став менш динамічним, а лише урізноманітнився формами співпраці викладачів та студентів!

Пишаємося, що за результатами опитування всі наші студенти вважають, що зробили правильний вибір в житті, вступивши на спеціальність «Міжнародні економічні відносини» і горді бути причетними до нашої успішної спільноти!

Ми навчаємо тих, хто робить світ кращим!

Приєднуйся до нашої успішної спільноти!

Чекаємо на тебе!