ТОП-КОМПАНІЇ ВОЛИНІ ЗНАХОДЯТЬ КРАЩИХ ФАХІВЦІВ У ЛУЦЬКОМУ НТУ

ТОП-КОМПАНІЇ ВОЛИНІ
ЗНАХОДЯТЬ КРАЩИХ ФАХІВЦІВ У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Щоб обрати до своєї команди найамбітніших, найкреативніших молодих спеціалістів, представники провідних компаній Луцька та області з’їхалися до Луцького національного технічного університету.

Таку масштабну зустріч політехівців з кращими роботодавцями організували 2 грудня навчальний відділу університету спільно з ВОГО «Волинські перспективи». Серед найвідоміших учасників так званого «Дня кар’єри» – Modern-Expo Group, ТЗоВ «Кромберг енд Шуберт Україна», ПАТ «ВолиньХолдинг», ТОВ «Internetdevels», ТОВ «ARTEFACT.St», Дизайн-студія «Тенета», ПАТ «ВГП» ТМ Рута, ДП «Богдан-Моторс», ТзОВ «Агротехніка» ПАН КУРЧАК, СГПП «Дружба», Компанія ГРАНД ПЕРСОНА.

 

«Наші студенти розумні, з нестандартним мисленням та великим бажанням працювати. Тому й не дивно, що підприємства так зацікавлені в них як у частині своєї команди», – зазначив на відкритті зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах. «Попит на наших випускників є завжди, адже компетентний, креативний персонал – це велика перевага на конкурентному ринку», – додає декан факультету будівництва та дизайну Олександр Бондарський.

 

 

 Так, на сьогодні у СГПП «Дружба» більшість провідних посад займають саме випускники Луцького НТУ (виконавчий директор, директор з маркетингу, заступник директор, головний бухгалтер, менеджер з персоналу, інженери та інженери-будівльники). «Ми розвиваємо сучасне сільське господарство та досягаємо найвищих показників завдяки злагодженій роботі колективу та використання новітніх методів виробництва», – розповіла під час презентації заступник директора підприємства Ірина Курліщук, яка теж є випускницею Луцького НТУ.

Команія ARTEFACT.St вже більше півроку проводить для майбутніх менеджерів Луцького НТУ серію навчальних семінарів та тренінгів. Так, напередодні Дня кар’єри спеціаліст з SMM Євгенія Ткаченко розповіла молоді, як вести спільноту в соцмережах так, щоб її хотіли читати, тонкощі мережі Facebook та в чому секрет читабельного тексту. «Зараз, коли весь бізнес плавно претікає в онлайн, усім фахівцям, а молодим і тим паче необхідні знання про дієвий інтернет-маркетинг», – каже директор Андрій Сірук. Компанія спеціалізується на просуванні сайтів в пошукових системах (контекстна реклама), e-mail просуванні, просуванні в соціальних мережах тощо. Про кваліфікованість команди свідчать сертифікати Google.AdWords та Яндекс.Директ.

Фахівці з питань зайнятості на ТЗоВ «Кромберг енд Шуберт Україна» Наталія Баран та Ольга Дарчик завітали до Луцького НТУ вдруге. Кажуть, що на «Дні кар’єри» їм дуже легко спілкуватись з молоддю, проте ще кращий результат приносять відвідини студентами самого заводу. «Завжди раді бачити викладачів та студентів Луцького НТУ під час екскурсій на виробництво, проходження практики та стажування», – зазначають гості.

HR-менеджер «Internetdevels» Юлія Дударчук теж люб’язно запрошує студентів до співпраці: «Ми чекаємо на тих, хто прагне вчитись та розвиватись! Якщо раптом виявиться, що ви ще й класно знаєте іноземну, тоді ви – просто знахідка для нас!»

Окрім «Ярмарку вакансій», під час заходу діяв так званий «Ярмарок професій», на якому викладачі та студенти презентували факультети та спеціальності Луцького НТУ. Для учнів шкіл та випускників коледжів, ліцеїв, які теж взяли участь у «Дні кар’єри», це хороша нагода ознайомитись з перспективними напрямками навчання.

 

Долучився до масштабного пошуку та підбору молодого персоналу і Луцький міський центр зайнятості. Фахівці ЛМЦЗ проводили комп’ютерне діагностування професійної спрямованості, навчали ефективному написанню резюме, успішному проходженню співбесід та консультували щодо наявних вакансій.

Протягом дня молодь мала нагоду покращити власні здібності та навички, відвідуючи тематичні «передпрофесійні» навчальні заняття, підготовлені як роботодавцями, так і викладачами, студентами університету. Так, заступник директора СГПП «Дружба» Ірина Курліщук під час майстер-класу розповіла молоді, як досягти успіху в аграрній сфері. Бізнес-тренер ВОГО «Волинські перспективи» Оксана Нужна провела воркшоп з питань конфліктології.

 

Викладачі кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Оксана Жук та Ірина Сушик запропонували для молоді тренінг «Упевненість в собі як фактор успіху». Розкрити «секрети тайм-менеджменту» можна було, відвідавши тренінг від студентки факультету бізнесу Ірини Охват. Студентки Ірина Гаранчевська та Єлізавета Куц навчали під тренінгових занять розвитку креативного мислення та комунікативних здібностей.

Сподіваємося, що такий насичений день приніс випускникам не лише масу корисної інформації, але й визначив їхнє майбутнє. Бажаємо молоді реалізувати свої ідеї, рости кар’єрно та особистісно, займаючи своє місце під сонцем. А всіх, кому ще належить попрацювати над фахом і талантами – запрошуємо на наступний «День кар’єри» в Луцькому НТУ. Стежте за анонсами на сайті університету!

Галина Микитюк