ТУРИСТИ ВІДВІДАЛИ ЛЬВІВ

ТУРИСТИ ВІДВІДАЛИ ЛЬВІВ

Минулого тижня група ТР-11 здійснила подорож до прекрасного міста Львів. Метою поїздки було налагодження контактів з колегами Львівського державного університету фізичної культури. Насамперед, група відвідала факультет здоров’я людини і туризму ЛДУФК, зокрема кафедру туризму. Студентів ознайомили з навчальними приміщеннями, організацією навчального процесу. Захоплюючою була лекція завідувача кафедри професора Івана  Волошина, який розповів про перспективи та можливості студентів напряму туризм.

Екскурсію містом проводила студентка п’ятого курсу Орися. За час подорожі студенти змогли перейняти певний досвід у цій справі. Уважно слухаючи екскурсовода і пройшовши весь маршрут, студенти змогли повною мірою оцінити всі аспекти запропонованого маршруту, його позитивні моменти, яких було надзвичайно багато.

Студентство мало змогу відвідати чи не всі пам’ятки цього надзвичайного міста. Львів, як видалося луцьким студентам – це музей архітектурних пам’яток під відкритим небом кожен з яких зберігає в собі цікаву і оповиту легендами історію свого походження. У місті є багато неординарних закладів, які так вражають туристів, що ті не в змозі пройти повз. В кожному із них панує своєрідна чудова атмосфера, яка неодмінно змусить туриста затриматись ще на декілька хвилин, або ж прийти ще раз в це місце.

Найрізноманітніші аромати кави і шоколаду не залишать байдужим навіть найсуворішого гурмана. Також кожну хвилину вашої подорожі вас будуть супроводжувати найрізноманітніші цікавинки, до яких ваша увага буде прикута майже всю подорож. Це європейське місто наповнює серця незабутніми емоціями, які залишаються там назавжди.

Група ТР-11 вдячна керівництву Львівського державного університету фізичної культури за надану можливість ознайомитись з прекрасним Львовом та за змістовну лекцію професора Волошина Івана Миколайовича.

Юрій Мірченко,

Тарас Мельник,

студенти групи ТР-11