Туристично-спортивне орієнтування студентів

Туристично-спортивне орієнтування студентів

У гості до групи ТР-11 на запрошення куратора Людмили Матвійчук, завітав директор КЗ «Міський центр туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді» Луцької міської ради Андрій Єрко.

Під час заняття студенти отримали змістовну інформацію про весь спектр роботи цього центру. Вони змогли ознайомитися з усіма етапами та особливостями роботи такої організації у Луцьку, а також дізналися, які саме види діяльності здійснює Міський центр туризму, спорту і краєзнавства.

Андрій Єрко розповів студентам про особливості спортивного туризму, ознайомив з усіма його напрямками. Після цього запрошений повідомив, де можна підвищити свою спортивну туристичну майстерність, адже студентам, як майбутнім спеціалістам це необхідно. Директор запросив студентів на заняття з туризму та запропонував подальше навчання в центрі. Студенти радо погодились на його пропозицію, після чого подякували Андрію Віталійовичу за змістовну інформацію.

Кожен майбутній фахівець з туризму отримав знання, які неодмінно принесуть користь у майбутній роботі. 

Керівництво та студентство факультету екології та приладо-енергетичних систем дякують директору КЗ «Міський центр туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді» Луцької міської ради за змістовну інформацію та можливість підвищення професійної майстерності.

 

 

Тарас Мельник,

Юрій Мірченко

студенти групи ТР-11