Творимо добро разом: День святого Миколая у Луцькому НТУ


Пригадуєте, як у дитинстві ми з нетерпінням очікували ночі з 18 на 19 грудня – чарівної ночі, коли святий Миколай залишає слухняним малюкам солодощі і подарунки… Можливо, хтось ще й сьогодні за звичкою шукає під подушкою «миколайчики», але все ж найбільше їх чекають дітлахи.

Знаючи це, «політехівські» волонтери намагаються принести радість діткам, які цього особливо потребують. Так, у Луцькому НТУ до Дня Миколи почали готуватися заздалегідь – збирали іграшки, солодощі, одяг, аби сформувати подарунки для дитячих будинків. До акції долучилися усі охочі і небайдужі.

17 грудня волонтери та відділ культури і мистецтв Луцького НТУ відвідали Волинський обласний молодіжний центр реабілітації інвалідів дитинства «Джерело життя». До слова, цю організацію і наш університет пов'язує уже вісім років активного спілкування. Вітали мешканців реабілітаційного центру подарунками та концертною програмою, участь у якій взяли студентки технологічного факультету Олена і Оксана Сиротенко, студентка факультету екології та приладо-енергетичних систем Орися Ключук, музичний керівник відділу культури і мистецтв Сергій Герцик. Присутні заспівали «Ой хто, хто Миколая любить», послухали легенди про святого Миколая, пограли у «Веселі стільці», поспівали караоке, отримали призи за участь у конкурсах і навіть потанцювали на міні-дискотеці.

«Я була дуже вражена, – ділиться вихованка центру Аня Сидорук. – Залишилися тільки приємні спогади. Вдячна за те, що приїжджаєте до нас».

18 грудня студенти-волонтери (студентки факультету екології та приладо-енергетичних систем Даша Богданович, Іванна Лясота, Богдана Дубчук та Анастасія Томчук, а також студент факультету обліку і фінансів Олександр Ліщук та куратор групи ФК-21 Мирослава Забедюк) на чолі з художнім керівником відділу культури і мистецтв Аллою Оленіч відправилися у Відокремлене дошкільне відділення «Сонечко» Крупівського навчально-реабілітаційного центру. Вихованці співали пісень та розповідали віршики, за що отримали щедрі подарунки. Опісля волонтери мали змогу побавитися з малюками, які охоче гралися новими ляльками та машинками, складали пазли і захоплено спостерігали за «фокусами» Сашка Ліщука.

19 грудня святкову атмосферу в університеті створили учні професійно-технічного училища Луцького НТУ, які організували виставку новорічно-різдвяних сувенірів. Такі вироби є досить доречними нині, тож усі охочі мали змогу придбати оригінальні подарунки.

Також протягом великої перерви відбувся святковий захід, приурочений до Дня святого Миколая. Присутніх вітали піснями Анюта Климовець, Ольга Шуляк і Софія Демчук та пригощали солодкими пиріжками, які спекла Галина Смолич.

Тетяна Гапончук