У ГОСТЯХ У ЛУЦЬКОМУ НТУ ДЕЛЕГАЦІЯ З ЛЮБЛІНСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

21 листопада 2013 року Луцький НТУ відвідала з робочим візитом делегація університету «Люблінська Політехніка».

Склад делегації формували:  Вєслав Сікора, керівник бюро програми східного партнерства; професор Павел Дроздзєль, заступник декана механічного факультету; доктор Павел Комада, заступник директора інституту електроніки та інформаційної техніки; доктор Анна Жицинська, заступник декана будівництва і архітектури; доктор Бартоломей Квятковський, завідувач кафедри архітектури.

Під час візиту представники делегації зустрілися з проректором з науково-педагогічної роботи, професором Іриною Вахович, заступниками деканів з міжнародної та наукової роботи технологічного, машинобудівного факультетів, факультетів будівництва та дизайну, екології та приладоенергетичних систем, комп’ютерних наук та інформаційних технологій. На зустрічі обговорено шляхи реалізації програм подвійного диплому, узгоджено навчальні плани, обумовлено організаційні питання.

Адміністрацією університету організовано зустріч студентів Луцького НТУ з представниками делегації, на якій презентовано фільм про університет «Люблінська Політехніка», висвітлено особливості та обґрунтовано переваги навчання за програмами подвійного диплому.

Зустріч намітила нові горизонти співпраці між нашими університетами.