У Луцькому міському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для студентів-обліковців

У Луцькому міському центрі зайнятості відбувся

День відкритих дверей для студентів-обліковців

3 грудня 2014 року студенти груп ОАС-21, ОАС-22, ОА-51 та ОАм-51 під керівництвом кураторів-тьюторів Ірини Ткачук, Оксани Нужної і Наталії Тлучкевич взяли участь в профінформаційному заході «День відкритих дверей», який відбувся у Луцькому міському центрі зайнятості в рамках співпраці з «Центром ділового студента».

Студентів-обліковців та викладачів зустріла заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Тетяна Міткевич, яка ознайомила їх з структурою державної служби зайнятості, її внутрішньою роботою та співпрацею між відділами; надала інформацію щодо можливого працевлаштування в Луцьку та області. Студенти отримали детальну інформацію про можливість проходження ними стажування безпосередньо на робочому місті в роботодавця, що дозволить якнайкраще розвинути та вдосконалити їх професійні здібності; ознайомились з спектром Інтернет-послуг з питань працевлаштування, інформаційними матеріалами в секторі пошуку вакансій.

Після ознайомчої зустрічі 10 студентів виявили бажання пройти профдіагностичне тестування, результатами якого були вражені, оскільки у всіх було виявлено безпосередній нахил до професії «бухгалтер».

На завершення викладачі та студенти висловили подяку керівництву та працівникам Луцького міського центру зайнятості за відкриту зустріч, завдяки якій пізнали багато нового і корисного для себе.

 

 

 

Ірина Ткачук, 

доцент кафедри обліку і аудиту