У Луцькому НТУ – кастинг на «Практикум в «UA:Волинь»

У Луцькому НТУ – кастинг на «Практикум в «UA:Волинь»

8 листопада представники Волинської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України «UA:Волинь» організували для студентів Луцького національного технічного університету кастинг на безоплатне навчання та імовірне стажування.

«Напередодні, 17 жовтня, нашим студентам прочитали лекцію про телерадіокомпанію. Студентська рада ЗВО вирішила усіляко їм посприяти, адже це дійсно крута можливість отримати престижну роботу», - прокоментувала голова Студентської ради Луцького НТУ Ірина Лисик.

Тож, до вищого навчального закладу прибула команда телешоу «Ранок Нової Волині», а саме шеф-редактор Богдана Шевчук, продюсер Михайло Кузьмич та ведучі Яна Заєць і Вікторія Червяк.

Насамперед вони роздали студентам анкети, де останні зазначали вид бажаної діяльності: теле- чи радіоведучий, режисер, оператор і звукорежисер. Потому команда телешоу провела індивідуальні співбесіди.

Відтак, після відбору учасники матимуть можливість 3 тижні безоплатно навчатись на «UA:ВОЛИНЬ». Для них організують лекції з теорії телебачення та радіо, а також практичні заняття від відомих теле- та радіоведучих, журналістів, професійних режисерів, телеоператорів та звукорежисерів.

Після закінчення «Практикуму на UA:ВОЛИНЬ» учасники отримають сертифікати про отриманні знання. А найкращі випускники зможуть пройти стажування на телеканалі «UA:ВОЛИНЬ» чи «Українського радіо Луцьк».

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1118427128311336