У Луцькому НТУ – круглий стіл до Дня охорони праці

У Луцькому НТУ – круглий стіл до Дня охорони праці

Напередодні Всесвітнього Дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні, який у цьому році співпадає з найбільшим християнським святом Великоднем, кафедрою цивільної безпеки було проведено регіональний круглий стіл «Організаційно-правове гарантування та соціальне забезпечення трудових відносин».

Нагадуємо, що за ініціативи Міжнародної організації праці з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 визначила 28 квітня, як День охорони праці в Україні.

В науковому заході брали участь начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько, завідувач сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці області Сергій Соколов, головний страховий експерт з охорони праці виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області Володимир Євпак, технічний інспектор праці Федерації профспілок Кузьма Іванов, доценти кафедри гуманітарних наук, соціального забезпечення та права Наталія Щербюк та Олександр Ситник, начальник відділу охорони праці та цивільного захисту Катерина Романець. Виступи гостей були спрямовані на актуальні питання працеохоронної діяльності, на особливості трудового законодавства та соціальної політики держави, державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, роль професійних спілок в охороні праці та ін.

На завершення модератор заходу, завідувач кафедри цивільної безпеки Ігор Андрощук вручив подяки шановним гостям і висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Колектив кафедри цивільної безпеки