У Луцькому НТУ налагоджують співпрацю із відомою ІТ-академією

У Луцькому НТУ налагоджують співпрацю із відомою ІТ-академією

У Луцькому національному технічному університеті відбулася робоча зустріч ректора Петра Савчука із директором львівської ІТ-академії «Logos Academy» Русланом Шляпаковим.

У ході зустрічі сторони дійшли певних домовленостей на шляху налагодження співпраці. Так, фахівці «Logos Academy» планують провести науковий тренінг для студентів Луцького НТУ «З чого почати кар’єру в ІТ».

«Я думаю студентам технічних і не тільки напрямків має бути цікавим цей захід. Ми розкажемо, як почати свою карєру в ІТ, що потрібно знати та на чому фокусувати увагу», - зазначає Руслан Шляпаков.

Директор академії додає, що компанія уже співпрацює з низкою ЗВО України та має укладені договори, відтак, учбовий центр зацікавлений у просуванні ІТ-сфери серед молоді та навчання їх новітнім технологіям.

«Нам цікава співпраця у різних форматах. У Львові ми працюємо близько 7 років і вдосконалюємо якість нашого навчального плану. Крім навчального процесу в академії, ми проводимо заходи у ЗВО. Так, ІТ-академія готує фахівців, починаючи з 18-річного віку, крім того функціонує «Kids Academy» для дітей та формат он-лайн навчання. Термін проходження курсів – 6 місяців», - зазначає Руслан Шляпаков.

Натомість, Петро Савчук висловив готовність співпрацювати із академією. Така взаємодія, переконаний ректор, допоможе вдало реалізувати проект створення бізнес-інкубатора у Луцькому НТУ.

«Одна із наших стратегічних цілей - ІТ-сфера. Ми відкрили все, крім системного аналізу, тож нині працюємо у напрямку кібербезпеки, інженерії програмного забезпечення, комп’ютерної інженерії та програмування. Маємо дві потужні кафедри та цілісний факультет. Фундамент закладений, проте ми потребуємо подальшого розвитку», - додає ректор.

Відтак, ІТ-академія сприятиме консультуванню та забезпеченню експертів щодо організації ІТ-кластеру у бізнес інноваційному центрі Луцького НТУ, а також допомагатимуть в працевлаштуванні випускників чи проходженні практики у компаніях-партнерах. Натомість, Луцький НТУ напрацює можливості роботи ІТ-академії на базі університету, залучення зовнішнього середовища та проведення навчальних заходів для студентів.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ