У Луцькому НТУ обговорили зміни у процесах забезпечення якості освітніх програм та освітнього процесу

У Луцькому НТУ обговорили зміни у процесах забезпечення якості освітніх програм та освітнього процесу

У стінах Луцького національного технічного університету зібралися гаранти освітніх програм задля обговорення актуальних проблем забезпечення якості освітніх програм і зауважень за результатами пройдених акредитацій.

Основними спікерами засідання стали проректор з НПР Оксана Ляшенко та завідувач відділу забезпечення якості освіти та неперервного навчання Олена Кузьмак.

Серед основних завдань, які стоять перед гарантами освітніх програм є зміна підготовки звіту про самооцінювання та оперативне внесення змін до ОП за результатами проведених опитувань, якісна трансформація робочих програм та методичного забезпечення дисциплін.

Було опрацьовано отримані зауваження і пропозиції експертних груп та галузевих експертних рад НАЗЯВО. Професор Олена Кузьмак повідомила, що відтепер вводиться змішана форма акредитації, тобто за участі двох експертів дистанційно та одного – очно.

Задля успішного проходження акредитації або повторного її проведення, учасники засідання обговорили деталі змін та можливі виклики, проаналізували власні недопрацювання та помилки попередніх процедур й отримали фахові поради від спікерів.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ