У Луцькому НТУ обрали Міс і Містера ФЕТЕ

У Луцькому НТУ обрали Міс і Містера ФЕТЕ

У стінах Луцького національного технічного університету відбувся черговий конкурс «Міс і Містер». Цього разу під гаслом «Усі ми різні» обирали найкращих представників факультету екології, туризму та електроінженерії.

Розпочався захід із креативного відео-привітання від усіх учасників конкурсу, в якому потенційні Міс і Містери розповіли про свої вподобання, характери, хобі та особисті «родзинки». Згодом, неначе поставши із відео, молодь презентувала себе у запальному танці уже на сцені.

«Усі вони різні, але усі наділені талантом та неабиякою харизмою», - зазначила ведуча.

Отож, ризикнули позмагатися за право представляти власні здібності та таланти на наступному конкурсі «Король та Королева Луцького НТУ», який відбудеться уже невдовзі, вісім найактивніших студентів ФЕТЕ, а це: Демедюк Вікторія та Дмитро Артисюк; Аліна Гаврильчук та Ілля Басалко; Тетяна Лобач та Данило Орачевський; Валентина Сьомак та Дмитро Вітрук.

Оцінювало майстерність конкурсантів високоповажне журі у складі заступника декана ФЕТЕ Ірини Бандури; переможців минулорічного конкурсу Мирослава Савоніка та Ілони Свид; власниці барбершопу Іванни Дар.

Традиційно найцікавіший конкурс талантів неабияк подивував присутніх, адже таланти і справді в кожного унікальні. Данило Орачевський  представив оригінальний танцювальний номер, а Демедюк Вікторія і Дмитро Артисюк виконали танцювальну імпровізацію із акробатичними трюками. Натомість Ілля Масалко продемонстрував художню майстерність, за лічені хвилини зобразивши портрет дівчини, а Тетяна Лобач здивувала виконанням усім відомих дитячих пісень незвичайним дитячим голосом. Своєю чергою, Валентина Сьомак вразила вокальним талантом, граційністю сучасного танцю похизувалася Аліна Гаврильчук, а Дмитро Вітрук показав талант декламації поезії.

Аби підтримати учасників конкурсу, із віршем-посланням до них виступила заступник декана з виховної роботи Ірина Бандура. Перш за все, вона подякувала за чудово організоване свято молодості та краси і побажала усім присутнім та учасникам бути безмежно талановитими, бо усі вони наділені єдиним – молодістю.

А після ліричного відступу, конкурсантам довелося позмагатися в інтелектуальному випробуванні і відповісти на неочікувані запитання. У своїх відповідях хлопці та дівчата розповідали про сюжет фільму із самим собою, пригадували улюблену книгу, хизувалися вмінням робити людей щасливими та навіть ділилися фобіями.

Поки претенденти на перемогу готувалися до наступного конкурсу, глядачам показали міні-сюжет про зусилля та емоції, які довелося докласти і пережити учасникам й організаторам заходу. Аби підбадьорити присутніх, музичну композицію «Цвіте калина» виконала Анастасія Шеремета, заспівала для присутніх і член журі Ілона Свид.

Найбільш очікуваний момент – фінальний танець, змусив присутніх поринути у романтичну атмосферу, а чарівні образи вишуканих джентльменів та прекрасних леді не залишили байдужим нікого.

Перед оголошенням результатів оцінювання журі із вітальним словом виступив декан факультету ФЕТЕ Владислав Волинець: «Це справжнє шоу! Я дуже дякую учасникам за те, що ви зголосилися взяти участь у конкурсі і проявили неймовірні таланти та почуття гумору. Дякую голові студради факультету за чудову організацію.Не знаю, хто сьогодні переможе, але хто б це не був, ми підтримаємо наших переможців».

Своєю чергою, голова студради ФЕТЕ Анастасія Яблончук подякувала студентам за активність і наголосила на тому, що вони доклали максимум зусиль, аби гідно себе представити:«У нас було мало часу на підготовку, ми проводили репетиції вечорами, але найбільше я вдячна конкурсантам, які зголосилися до участі і виклалися на 200%. Насправді бути на сцені досить страшно, але сцена дає неймовірні відчуття, які нам всім сьогодні вдалося спільно пережити!»

Отож, присутні обрали Міс та Містера глядацьких симпатій і ними стали Тетяна Лобачта Ілля Басалко. За підсумками суддівського голосування Міс і Містером креативність стали  Валентина Сьомак і Дмитро Вітрук, звання Міс елегантність і Містер брутальність здобули АлнаГаврильчук та Ілля Басалко, титули Віце-міс і Віце-містер вибороли Вікторія Демедюк і Дмитро Артисюк. Корони переможців та почесне звання Міс і Містер ФЕТЕ дісталися Тетяні Лобач і Данилу Орачевському.

Вітаємо учасників конкурсу і бажаємо ще більше перемог та досягнень на вашому шляху!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1216732085147506