У Луцькому НТУ – онлайн рада факультету ФОЛП

У Луцькому НТУ – онлайн рада факультету ФОЛП

В уже традиційному онлайн режимі відбуваються у Луцькому НТУ планові наради та засідання. Сьогодні у такому ж форматі відбулася рада факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права.

Долучився до дистанційного спілкування ректор Луцького НТУ Петро Савчук. У своїй промові він акцентував увагу на важливості перевірок наукових робіт на плагіат із використанням сервісу «Unichek» та на особливостях підготовки навчальних планів. Ректор ЗВО також підняв тему фінансування технічного забезпечення факультетів та анонсував проведення внутрішнього конкурсу наукових досліджень.

Своєю чергою, проректор з НПР Олена Ковальчук розповіла про особливості інтернаціоналізації освіти та викладання предметів іноземною мовою, а також наголосила на залученні викладачів і студентів до міжнародної діяльності.

Загалом, до розгляду на раді факультету було запропоновано 4 питання та п’яте – «Різне». Зокрема, заступник декана факультету ФОЛП з наукової роботи та міжнародних зв’язків Сергій Зеленко прозвітував про науково-дослідну роботу студентів факультету та ефективність участі у наукових заходах. Про виконання ухвали з питання «Звіт про навчальну, виховну, наукову та методичну роботу кафедри української та іноземної лінгвістики» розповіли представники комісії завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вікторія Дорош та завідувач кафедри соціального забезпечення та гуманітарних наук Оксана Жук.

Про виконання ухвали з питання «Звіт про навчальну, виховну наукову та методичну роботу кафедри фінансів, банківської справи та страхування» доповіли від комісії завідувач кафедри обліку і аудиту Віталій Чудовець та завідувач кафедри права Яна Ленгер.

Насамкінець про роботу факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права прозвітував його декан Ігор Андрущак.

Інформаційний відділ Луцького НТУ