У Луцькому НТУ - освітній форум «17+»

У Луцькому НТУ - освітній форум «17+»

6 листопада у «Politech Coworking Center», що діє Луцькому національному технічному університеті, відбувся освітній форум «ЛНТУ 17+». Захід реалізували в рамках ідеї студенток Луцького НТУ Уляни Кашепи та Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Катерини Білохвіст, яку обрали на конкурсі підтримки соціально-інноваційних проектів.

Нагадаємо, у травні цього року Студентська рада Луцького НТУ спільно з ректором ЗВО Петром Савчуком, за підтримки Британської ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа» проводили конкурс підтримки соціально-інноваційних проектів у Луцькому національному технічному університеті та відокремлених структурних підрозділах. Сумарний бюджет конкурсу становив 200 тисяч гривень. Відтак, із 30 кращих ідей студентів та викладачів університету конкурсна комісія обрала переможні проекти, на реалізацію кожного з яких було спрямовано до 20 тисяч гривень.

«Сьогодні у нашому центрі відбувається освітній форум «ЛНТУ 17+». Ми будемо говорити про цілі сталого розвитку і про їх інтеграцію в стінах університету. Тобто ми будемо практичними шляхами досліджувати, що вже є в концепції сталого розвитку і що можна покращити. Сподіваємося, що напрацювання наших студентів ми зможемо реалізувати в університеті чи надати певні рекомендації адміністрації навчального закладу. Ми намагаємося зробити освітянську громаду кращою», - поділилася менеджер проекту Уляна Кашепа.

Насамперед учасників освітнього форуму привітав ректор Луцького НТУ Петро Савчук: «Мені приємно, що у нашому навчальному закладі діє «Politech Coworking Center». Це локація, що дозволить реалізовувати ті ініціативи, що стосуються розвитку студентського самоврядування. Запрошуйте своїх друзів та колег з інших університетів, нехай це середовище використовується повною мірою. Безумовно сьогодні відбувається захід, що стосується активних громадян, а студенти – найбільш активні. Усе, що реалізують Британська та Американська ради в Україні – це приклад, що має максимально мотивувати соціум до кращих світових практик. У нас з ними міцна співпраця і цей проект тому доказ. Дякую усім за активність і бажаю успіхів».

Потому менеджер проектів Студії онлайн-освіти «EdEra» Ігор Конопка прочитав студентам лекцію «Найбільший урок у світі. Цілі Сталого Розвитку». Також присутні могли взяти участь у командних роботах «Генерування ідей щодо досягнення Глобальних цілей», «Розробка концепцій проектів» та квесті «Мапування ЛНТУ». Насамкінець студенти презентували напрацьовані проекти.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...