У Луцькому НТУ освітян різдвяною піснею вітали

У Луцькому НТУ освітян різдвяною піснею вітали

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося перше засідання ректорату у новому році. З нагоди відзначення Різдва Христового нарада проходила у святковій атмосфері із виконанням колядок та віншуваннями.

Так, привітати працівників та ректора Луцького НТУ Петра Савчука із новорічно-різдвяними святами завітав творчий колектив «Різдвяна пісня», який згуртувався у закладі вищої освіти. 

Із неодмінним атрибутом - різдвяною зіркою та під звучання контрабасу й акордеону, колядники виконали усім відомі щедрівки й колядки: «Добрий вечір тобі», «Що за радість для нас всіх настала», «Через поле України йшла Божа Мати», «Сієм, сієм, посіваєм», «А в нашого хазяїна». Професорсько-викладацький склад та керівники відділів Луцького НТУ долучилися до різдвяних віншувань та спільно із колядниками виконали «Нова радість стала». Продовжив колектив співати колядок та щедрівок й на кафедрах та у відділах Луцького НТУ, завітали у спорткомплекс ЗВО, аби не оминути нікого та щиро побажати усім щедрот та Божої ласки у новому році.
Потому до святкових привітань та з колядою доєдналися гості та колеги Луцького НТУ - священнослужителі та семінаристи Волинської православної богословської академії на чолі з ректором отцем Володимиром Вакіним. Вони заспівали різдвяних пісень «Ой чи є, чи нема Пан Господар вдома», «А у Вифлиємі сталася новина», «Дивная новина», «Чути дзвінок».

Згодом, ректор академії висловив вітання колективу Луцького НТУ та побажав плідного та Богом благословенного року:

«Наша академічна родина вітає політехнічну родину зі святами, які сповіщають, що Господь близько до людей. Нехай він буде близьким до серця кожного із вас, у ваших родинах і звичайно в колективі. Щоб була гарна атмосфера, предмет натхнення, для науковців це дуже важливо, адже якщо є предмет натхнення, світяться очі, є можливість примножувати. Тільки науковці знають ту радість і непідкупну насолоду, коли здаєш у друк статтю чи закінчуєш продукт. Бажаємо, щоб цю насолоду частіше в році ви переживали, щоб у вас рік був плідним та Богом благословенним».

Своєю чергою подякував за вітання ректор Луцького НТУ Петро Савчук:

«Для нас велика честь і приємність бачити вас у наших стінах. Ми вам щиро дякуємо, що ви змогли з нами розділити різдвяну радість, відчути задоволення від колядок, тим паче такого рівня виконання. Також бажаємо, аби ваш навчальний заклад був одним з найкращих, якщо не найкращим, в Україні і за її межами, щоби укріплювалися духовність, зерно добра та християнських чеснот. Нехай вам щастить у новому році, а ми будемо робити все, щоб допомагати вам і бути дружніми». 

 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...