У Луцькому НТУ освятили басейн та навчальні корпуси

У Луцькому НТУ освятили басейн та навчальні корпуси

Сьогодні, 19 січня, у день Хрещення Господнього, або як його ще називають Водохреще чи Йордан, з покон віків люди вірять, що вода набуває цілющої сили і може врятувати від усіляких недуг. Православні і греко-католицькі християни набирають додому освяченої в день Йордану води та окунаються в ополонки щоби набратися сили та здоров’я на цілий рік.

Освячення відбулося й у Луцькому НТУ. Так, священнослужителі окропили наповненою молитвами водохрещенською водою навчальні корпуси Луцького НТУ та басейн у спорткомплексі.

Обряд здійснив ієромонах Іларіон (Зборовський) Волинської Православної Богословської Академії. Після прочитання молитви він привітав усіх присутніх зі святами і побажав Божого милосердя: «Споживати освячену воду треба з вірою, з любовю, милосердям Божим до нас і буде завжди в нас зцілення для душі і тіла, буде нам Господь приходити на допомогу. Сьогоднішнє свято відбувається з покорою Ісуса, який дозволяє руку раба покласти на себе. Господь - наш помічник, який прийшовши у вигляді раба, дозволяє нам доторкатися до його благодаті, споживати зараз цю воду, бути його синами. Тож, бажаю хороших свят, любові, покори і щоб завжди милосердя Боже було близьким до  всіх вас».

Колектив та адміністрація Луцького національного технічного університету на чолі із ректором Петром Савчуком взяли участь у таїнстві. Частина із присутніх спостерігали за обрядом поруч із отцем, інші ж не оминули нагоди і пірнали у басейн із освяченою водою, аби набратися здоровя та сили на увесь рік.

Крім того, освяченою водою окропили й приміщення університету.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото – Олександра Містюк. Більше фото за посиланням: 

https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1164926753661373