У Луцькому НТУ – перший етап «Lutsk volley»

У Луцькому НТУ – перший етап «Lutsk volley»

У спорткомплексі Луцького національного технічного університету відкрили ІІ Всеукраїнський турнір з волейболу «Lutsk volley» серед чоловічих команд. Змагання проходять по коловій системі, тобто всі команди гратимуть між собою протягом двох днів у два етапи, де в першому бере участь команда Луцького НТУ, Технічний коледж Луцького НТУ, Технічний національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка, Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя та Датський текстиль м. Сокаль.

Розпочався турнір із гри команд Луцького НТУ та Технічного коледжу Луцького НТУ. По завершенню гри відбулося урочисте частина. Так, в офіційному відкритті заходу взяли участь завідувач кафедри фізичної культури, спорту і здоров’я  Луцького НТУ Сергій Савчук, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексій Веремійчик та президент федерації волейболу Волинської області Ігор Рясик.

Після хвилини мовчання в честь вшанування пам’яті тих, хто загинув захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави та після звучання гімну, відбулося символічне вручення паляниць у вишитих рушниках кожній команді. Далі, ведучий заходу Іван Ковбасюк передав слово запрошеним.

По завершенню виступів почесних гостей та настанов на хорошу гру від тренерів команд, для гравців прозвучали музичні дарунки від Христини Ващені та Іллі Тимощука.  

Зауважимо, що турнір започатковано головним тренером чоловічої волейбольної команди Луцького НТУ Олександром Радченко та адміністратором команди Віталієм Дмитруком. До слова, захід проводиться уже вдруге у Луцьку. Як зауважив адміністратор команди Віталій Дмитрук, перший турнір «Lutsk volley» відбувався рівно рік тому за участі команд Луцького НТУ, Технічний коледжа Луцького НТУ, Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки та Технічний національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка.

В ході турніру буде розіграно чотири номінації: «Кращий захисник», «Кращий нападаючий», «Кращий ліберо» та «Кращий пасуючий».

Про заснування «Lutsk volley», розвиток волейболу серед молоді та заснування волейбольної команди в Луцькому НТУ розповів головний тренер команди Олександр Радченко. «Турнір був створений з метою популяризації волейболу серед студентів та підтримання традицій університету. Адже ще у 90-х роках ми мали надпотужну команду гравців з волейболу, яка брала участь навіть у Вищій лізі. На жаль, у 2000-их через фінансову кризу та брак коштів ця сфера суттєво занепала. Знаючи це, у нас із Віталієм Дмитруком з’явилася ідея відновлення волейбольних традицій та започаткування такого турніру. Ми намагаємося створити команду, яка зможе брати участь в міжнародних турнірах та буде завойовувати першість у всіх змаганнях. Зараз ми уже працюємо півтора року, за цей період нам вдалося залучити достойних гравців. Тепер ми плідно працюємо та досягаємо все вищого та вищого рівню», - зазначив Радченко.

Захід організовано за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Федерації волейболу Волинської області та Луцького національного технічного університету.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1217921121695269