У Луцькому НТУ підбили підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Фінансового менеджменту»

У Луцькому  НТУ  підбили підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Фінансового менеджменту»

Урочисте закриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Фінансового менеджменту» та нагородження переможців відбулося у Луцькому національному технічному університеті. Варто зазначити, що захід проходив у Луцькому НТУ уже увосьме. Відтак, цьогоріч було подано 99 заявок із 37 закладів вищої світи. Загалом до Луцька приїхали представники 22 міст України.

Тож, привітальними словами розпочали урочистості журі олімпіади доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного аграрного університету Оксана Рубай та доцент кафедри фінансів і кредиту Сумського державного університету Микола Костеля. Після виступу судді перейшли до нагородження учасників дипломами V ступеня.

Далі, за участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Фінансового менеджменту» дипломами IV ступеня відзначили студентів професор кафедри менеджменту Української інженерно-педагогічної академії Олена Карлова та доцент кафедри фінансів і кредиту Полтавської державної аграрної академії Віталій Собчишин.

Аби трохи розважити гостей і відволікти від офіціозу, ведучі заходу запросили Христину Ващеню із піснею «Моя весна». Після прекрасного виконання композиції від Христини, розпочали церемонію нагородження учасників, котрі зайняли призові місця конкурсу. Так, для привітань та вручення дипломів ІІІ-го, ІІ-го та І-го ступенів на сцену запросили голову оргкомітету олімпіади, ректора Луцького НТУ Петра Савчука і голову журі, завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ірину Вахович.

«Дякую усім гостям, котрі завітали до нашого університету. Дуже приємно, що кожного  року географія цієї олімпіади розширюється, залучаються нові навчальні заклади, нові міста. Нам дійсно важливо спілкуватися, контактувати, обмінюватися досвідом. Також хочу подякувати усім причетним до організації цієї олімпіади, адже саме такі заходи і є тими щаблями, які ми закладаємо в основу розвитку нашої науки, економіки та й загалом – в майбутнє України», - висловився Петро Савчук.

Своєю чергою Ірина Вахович теж привітала усіх учасників та зазначила, що у цьому конкурсі перемогли всі, адже кожен уже здобув перемогу в своєму навчальному закладі і довів свою компетентність та фаховість.

«Найбільшим гріхом у житті людини є невикористання власного потенціалу. Тому я вам бажаю не грішити і на всі сто відсотків використовувати свій потенціал, а судячи із ваших робіт ми зрозуміли, що він у вас безграничний», - звернулася до учасників Вахович.

Після нагородження конкурсантів дипломами ІІІ-го і ІІ-го ступеня та вручення подарунків, ведучі ведучі торжественно заявили, олімпіада – це випробування, де перемогу одержує найсильніший. Отож, абсолютною переможницею ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Фінансового менеджменту», яка отримала диплом І-го ступеня  стала студентка Тернопільського національного економічного університету Діана Минько.

У продовження свята, запальний танець подарували всім присутнім першокурсниці кафедри фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ. Тоді ректор Луцького НТУ нагородив переможців Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми фінансового менеджменту», яка відбувалася в рамках Всеукраїнської студентської олімпіади з «Фінансового менеджменту».

На завершення заходу дзвінкою піснею залив зал співочий дует Анни Беспалої та Ілони Максимчук.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1222370421250339