У Луцькому НТУ – планове засідання ректорату

У Луцькому НТУ – планове засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання ректорату. Очолив чергові збори керівної ланки університету проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах.

Присутні на засіданні обговорили важливі та актуальні питання, що стосуються ефективної роботи під час нового навчального року. Зокрема, Валентин Талах відзначив, що навчальний рік в університеті вдалося розпочати успішно, тож нині стоїть питання узгодження плану завдань, які варто виконати найближчим часом.

Зокрема, важливим питанням є проходження акредитації освітніх програм. Детальніше про умови акредитації та дедлайн подання відповідних документів поінформувала очільниця відділу ліцензування та акредитації Луцького НТУ Лариса Поліщук. Згодом члени ректорату обговорили особливості змішаної та дистанційної форми навчання, що була раніше впроваджена на факультеті бізнесу та факультеті комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Своєю чергою, проректор Сергій Шимчук відзначив, що хорошим показником для Луцького НТУ стало отримання 8 бюджетних місць з аспірантури та 2 – докторантури, а також є 2 контрактні заяви на навчання в аспірантурі. Крім того, проректор поінформував про подання до МОН 2 заяв щодо атестації закладів вищої освіти за науковою складовою. Нині Луцький НТУ атестується за двома напрямками: технічні та гуманітарні науки. На перспективу, додає Сергій Шимчук, напрацювання стосуватимуться воєнних та сільськогосподарських наук.

Зі слів проректора стало відомо, що восени відбуватиметься цикл тренінгів від Волинського центру стандартизації та метрології щодо роз’яснення змін, внесених до національних стандартів. «Це цікава та актуальна тема для наших викладачів, тому усі бажаючі можуть взяти участь у семінарі», - зазначив Шимчук.

Проректор також акцентував увагу на присвоєнні міжнародного цифрового ідентифікатора DOI (digital object identifier) двом науковим виданням Луцького НТУ. «Ми маємо бути зацікавлені, аби наші наукові видання отримали категорію «Б», тому це питання актуальне і потребує ефективної спільної роботи», - резюмував проректор.

Насамкінець, про прийом документів на заочну форму навчання та хід вступних випробувань розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Руслана Шульгач.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ