У Луцькому НТУ провели AKIT Quiz між студентами та школярами

У Луцькому НТУ провели AKIT Quiz між студентами та школярами

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій організувала проведення інтелектуальної гри, на зразок відомих «Mind Games». Познайомитися із факультетом, погостювати у стінах Луцького національного технічного університету та перевірити свої знання у сфері комп’ютерних ігор запросили старшокласників Луцької загальноосвітньої школи №19.

Щодо формату гри, то за своєю суттю вона є командною. В команді може бути від 3 до 6 людей. Гра ділиться на раунди, які складають із декількох запитань (цього разу, кожен раунд містив по 8 запитань). Ведучий зачитує питання, об’єднані однією тематикою, для усіх гравців. Далі дається 30 секунд на роздуми, після чого команда має внести свою відповідь в спеціальний бюлетень, окремий для кожного раунду. Загалом, на раунд виділено 15 хвилин, а перерва між ними усього 3 хв.

Сьогодні інтелектуальні змагання складалися із шести раундів. Серед них: володіння новинами та інформацією із різних сфер життя, блок питань із відповідями «так/ні» та «розпізнай, що на зображенні». Крім того, учасникам потрібно було: упізнати з якої гри мелодія; по ключових словах відгадати назву фільму, знятого за мотивами комп’ютерної гри та передбачити загальну кількість балів усіх команд у заключному конкурсі-прогнозі.

Додамо, що основним ідейником та засновником «AKIT Quiz Games» в Луцькому НТУ є доцент кафедри АКіТ Павло Гуменюк, саме з його подачі та організації студенти, а тепер уже й гості університету мають можливість з користю розважитися, та перевірити свої знання. «Мені уже дуже давно хотілося розворушити студентів, залучити їх до інтелектуального батлу та познайомити із таким форматом розваг. Уже після першої гри, яку ми провели суто між студентами 4 квітня, з’явилася ідея розширити її межі та залучити ще й школярів. Можна сказати, поєднати приємне з корисним: привідкрити закулісся цікавого студентського життя та прорекламувати університет. Я сам великий прихильник таких ігор і часто беру в них участь на міському рівні, тому дуже надіюся, що ця ініціатива дійсно приживеться, стане традиційною і залучить нових абітурієнтів до нас в університет», - висловив свої сподівання Павло Гуменюк.

Тож, на завершенню усіх раундів, організатори підрахували бали зароблені командами та визначили переможців. Проте не обійшлося без ускладнень, оскільки декілька команд набрали рівну кількість балів. Відтак, за підсумками інтелектуальних змагань між студентами та школярами, перемогу та гру «Мафія» здобула команда «Hot Peppers», настільну «Монополію» та друге місце – команда «Корунд», а третіми стали «Транзистор», яким вручили «Твістер». Також, солодкими подарунками заохотили й гостей університету – учнів 10-А класу Луцької ЗОШ №19.

Зуважимо, що надалі організатори планують проводити такі ігри орієнтовно раз на два місяці.  Як розповіла завідувач кафедри АКіТ Лариса Гуменюк, вони прагнуть збільшувати масштаби та географію проведення «AKIT Quit Games», залучати усе більше гравців, а також співпрацювати із різними навчальними закладами, аби приваблювати більше абітурієнтів в університет.

До слова, гра відбувалася за підтримки українсько-польського закладу енергоелектроніки «ТВЕРД», компанії з розробки та встановлення систем безпеки «Cloudvision», Клубу Індивідуальної Культури «RAtoon».

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1244353782385336