У Луцькому НТУ провели засідання ректорату

У Луцькому НТУ провели засідання ректорату

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук провів планове засідання ректорату. Окрім загальних питань присутні обговорили заходи, що відбулися на минулому тижні, декани прозвітували про виконання навчально-педагогічного плану та поділилися планами на найближчий час.

Так, проректор із навчально-педагогічної роботи Сергій Шимчук повідомив про достатньо високий рівень проведення зустрічі із представниками Люблінського католицького університету Яна Павла ІІ та подякував усім дотичним в організації зустрічі. Також проректор проанонсував проведення науково-технічної ради, що відбудеться 18 квітня в Луцькому НТУ та закликав учасників ретельно підготуватися.

Своєю чергою, декан ФФОЛП Ігор Андрущак розповів про підготовку факультету до олімпіади з фінансового менеджменту та коротко ознайомив із програмою. Тож, другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінансовий менеджмент» відбудеться 18-19 квітня у Луцькому НТУ, а в її рамках буде проведено Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію молодих вчених та студентів «Фінансовий менеджмент: теорія та практика». До слова, під час виступу декан ФФОЛП також поділився враженнями від успішно проведеної дводенної І-ої Міжнародної науково-практичної конференція «Інтернаціоналізація освіти: шляхи вдосконалення та розвитку», що відбулася 11-12 квітня на базі Луцького національного технічного університету. Зауважимо, що ректор також виловив свій позитив від вдалої міжнародної конференції і наголосив, що такі заходи особливо необхідні для нашого студенства, адже це дає їм змогу розширювати свій кругозір та сприяє швидшій інтеграції інтернаціональності в освіту.

Загалом на ректораті поспілкувалися про нагальні внутрішньоуніверситетські питання, зробили ряд оголошень та проанонсували найближчі події. Відтак, на 19 квітня запланована навчально-методична рада щодо підсумків вибору дисциплін студентами; наступного тижня, 23 квітня, відбудеться засідання Вченої ради, а також планується декілька візитів іноземних гостей з Німеччини та Іспанії до Луцького НТУ.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ