У Луцькому НТУ розмовляли про сучасний стан торгівлі в Україні

У Луцькому НТУ розмовляли про сучасний стан торгівлі в Україні

У Луцькому національному технічному університеті відбувається ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку» організованf спільними зусиллями факультету бізнесу та кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. ЇЇ метою стало обговорення прогресивних теоретико-прикладних вітчизняних і зарубіжних результатів функціонування підприємництва і торгівлі, пошук ефективних механізмів їх розвитку в перспективі.

Відкрили захід ректор Луцького НТУ Петро Савчук, проректор з науково-педагогічної діяльності Сергій Шимчук, заступник декана ФБ Юрій Фесіна та завідувач кафедри ПТБ Любов Ковальська.

«Вітаю усіх гостей у стінах нашого університету. Дуже приємно, що до нас приходять, з нами діляться досвідом та допомагають готувати дійсно компетентних спеціалістів. Бажаю вам плідної роботи, обміну цікавими думками, гарної дискусії та здобуття нових вражень», - привітав присутніх Петро Савчук.

Цього року формат конференції відрізняється від попереднього, оскільки на неї запрошено гостей, котрі безпосередньо практикують усі обговорювані на заході речі в реальному житті. Тут присутні успішні люди, бізнесмени, що мають досвід запуску стартапів від зародження ідеї бізнес-проекту до її вдалої реалізації і отримання прибутку. Це робиться для того, щоб забезпечити ефективну комунікацію в системі «викладач – студент – підприємець-практик – органи влади» для того, щоб покращити практичну підготовку наших фахівців.

Зауважимо, що курувала конференцією та презентувала присутнім нову освітню програму «Підприємницькі студії», яку планують впроваджувати у Луцькому НТУ уже з вересня цього року завідувач кафедри ПТБ Любов Ковальська. Програма передбачає підготовку спеціалістів, котрі будуть уже готові організувати та розпочати нову бізнес-справу, умітимуть складати бізнес-плани, давати реальну оцінку  та передбачати успішність бізнес-ідей, а також вмітимуть вести ІТ-підприємництво.

«Запровадження оновлених програм в освітній процес та проведення таких заходів дуже важливі в сучасних реаліях. Ми не стоїмо на місці. Світ безкінечно розвивається і ми повинні розвиватися разом із ним. Саме тому нам так важливо поєднувати теоретичні знання із навиками практикуючих фахівців, які постійно перебувають в самому епіцентрі розвитку бізнесу. Ми намагаємося забезпечити своєрідний синтез з отримання відповідних компетенцій та в результаті випустити сформованого, максимально підкованого і готового до сучасних умов спеціаліста», - зазначила Любов Ковальська.

Так, поважними гостями у ІІ-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку» стали: завідувач сектору Державної регуляторної служби України у Волинській області Олег Савчук, який розповідав присутнім про реалізацію регуляторної політики та політики державного нагляду органами влади у регіонах; начальник управління туризму  та промоції Луцької міської ради Катерина Теліпська, котра презентувала сучасні тенденції розвитку туризму в Луцьку; провідний експерт відділу Зовнішніх зав’язків Волинської ТПП Юлія Олімпіюк виступила з темою «Компанії, лідери і команди майбутнього»; головний бухгалтер ПрАТ «СКФ Україна» Богдан Савка, який із власного досвіду розповів про головні фактори успіху глобальних підприємницьких структур; менеджер зі збуту ТОВ «Тигрес» Петро Бойчук, котрий поділився особливостями здійснення інтернет-торгівлі українськими виробниками дитячих товарів, які допомогли його компанії підвищити показники збуту; менеджер зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Альфа Експо» Галина Панас ознайомила учасників з історією становлення та розвитку компанії та бренду «KaDar»; бренд-менеджер CEO TM Mr. SCRUBBER Любов Шевчук, яка провела ознайомлювальну лекцію з розробки бренд-буку для торгової марки; бізнес-тренер Людмила Пенцак розповіла про балансну матрицю робочого місця; засновник брендів «DekorMarket», «GutWood» Володимир Луцик поділився історією свого успіху та кандидат економічних наук Юлія Кулик, що охарактеризувала міфи та реальність практичної логістики.

Загалом, конференція триватиме два дні. Окрім науково-практичної частини програма заходу передбачає й екскурсію визначними пам’ятками Луцька та для кращого налагодження комунікації – спілкування учасників у неформальній обстановці.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1240805759406805