У Луцькому НТУ – щотижневе засідання ректорату

У Луцькому НТУ – щотижневе засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату, під головуванням в.о. ректора Петра Савчука.

За його словами, епідемічна ситуація в країні загострюється, тому необхідно із відповідальністю підходити до питань безпеки в університеті. Так, посилюється система пропуску у навчальні корпуси, а також контроль за наявністю засобів індивідуального захисту.

Цього тижня, наголошує Петро Савчук, необхідно завершити процес розподілу навчального навантаження: «Потрібно знаходити конструктив, компроміс та зрозуміти кожного завідувача кафедр у цьому питанні. Давайте будемо взаємовідповідальними».

Вікторія Ващук, начальник планово-фінансового відділу, доповіла про хід процесу формування ставок та врахування усіх необхідних нюансів щодо успішної реалізації цього завдання.

Крім того, Петро Савчук привітав колег із успіхом щодо отримання додаткових державних місць. Таким чином, Луцький НТУ зайняв четверту сходинку, серед ЗВО України за кількістю державних місць по вступникам на основі молодшого спеціаліста. В цілому, за кількістю вступників бакалаврів, ми займаємо 14 сходинку в Україні.

«Дякую вам! Це приклад того, що ми можемо спільно і дружньо переборювати ті виклики, які є і бути успішними. Ми в чергове можемо відчувати себе переможцями, адже справедливо отримали додаткові державні місця», - наголосив в.о. ректора.

Своєю чергою, відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Фещук повідомив про хід вступної кампанії і наголосив про завершення етапу зарахування на контракт, який відбудеться уже завтра.

Насамкінець, Петро Савчук поінформував про відзначення Дня працівника освіти. Аби зробити свято для науково-педагогічного колективу Луцького НТУ, подякувати за їхню роботу і водночас уберегти від коронавірусної загрози, урочистості відбудуться за межами університету у новій локації - Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Отож, святкування розпочнеться о 15:00 у суботу 3 жовтня. 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ