У Луцькому НТУ стартує проект «Студентський бізнес-інкубатор»

Шановні потенційні інкубанти!

Студентський бізнес-інкубатор  – це одна з форм підтримки молодого підприємництва, яка створює найбільш сприятливі умови для стартового розвитку малих підприємств/підприємців. Кожен студент має можливість на етапі заснування, започаткування та становлення власного бізнесу здійснити це з мінімальними затратами, отримати консультації кваліфікованих тренерів, підвищити свої знання  в галузі ведення власної справи.

1 квітня 2020 року на базі Луцького НТУ стартує проект «Студентський бізнес-інкубатор»! Після завершення загальноукраїнського карантину відбудеться урочисте відкриття сучасного та повністю оснащеного інноваційного приміщення. Тож, дистанційний конкурсний відбір перших 20-ти інкубантів офіційно стартує!

Для учасників програми інкубації, після завершення карантину, (студентів старших курсів, пріоритет буде надаватися випускникам неекономічних спеціальностей!) передбачено комплекс безкоштовних послуг і ресурсів, а саме:

-забезпечення площею (робоче місце офісного типу); 

-надання в користування офісного обладнання; 

-забезпечення телефонного та інтернет-зв’язку; 

-надання консультаційних послуг з питань реєстрації бізнесу, обліку та оподаткування, маркетингу, юриспруденції тощо; 

-консультації щодо бізнес-планування та управління бізнесом;

-участь у тренінгах та семінарах на теми започаткування та ведення підприємницької діяльності;

-інша методична та технічна підтримка.

Студентський бізнес-інкубатор дає можливість підвищити шанси на успіх та зменшити витрати на організацію підприємницької діяльності на стартовому етапі.

Головна мета програми інкубації – готувати і випускати успішні бізнес-стартапи, що є фінансово життєздатними й автономними, коли вони залишать наш інкубатор.

У сучасному світі бізнесу від ідеї до успішного працюючого проекту – всього кілька кроків. Час між вигаданим і втіленим у життя постійно скорочується. 

Студенте! Якщо у тебе є ідея, але немає розуміння з чого почати, то варто спробувати себе учасником програми студентського бізнес-інкубатору Луцького НТУ. Сьогодні, основна кількість стартаперів – молоді люди, які готові навчатися та пробувати займатися бізнесом.

Приєднуйтеся до нас вже сьогодні! Приємна атмосфера та професійна команда сприятиме гарному іміджу та успіху вашої справи.

Перелік необхідних документів для участі у конкурсі:

-конкурсна заявка;

-опис проектної ідеї;

-бізнес-план, або первинне фінансове чи техніко-економічне обґрунтування;

-копія Витягу з Єдиного державного реєстру фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (у разі зареєстрованого СПД);

-письмова згода на обробку персональних даних.

Пакет документів на першому етапі подається в електронному вигляді. Зразки документів будуть відображені на сайті ЗВО найближчим часом.

За результатами відбору буде відібрано 20 перших інкубантів.

Команда Луцького НТУ допоможе стати Вам успішними!

 

Координатор проекту - Алла Шиманська.

Інформація для контактів:

тел. моб. +38 099 628 37 12 (viber), e-mail: alla.shymanska@gmail.com