У Луцькому НТУ свято весни, краси та грації

У Луцькому НТУ свято весни, краси та грації

Напередодні 8 березня кожна жінка розквітає у передчутті свята, того дня, коли уся увага приділена саме їй, коли слова вдячності та любові лунають звідусюди, коли увесь світ падає до її ніг. Звичайно, прекрасна половина людства вартує особливої уваги кожного дня, утім завжди приємно відчути себе унікальною, потрібною та неповторною і знати, що цей весняний день подарований саме тобі!

Такий святковий настрій, подих весни та відчуття прекрасного  подарували чарівним жінкам у Луцькому НТУ. За ініціативи та організації відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи ЛНТУ, під керівництвом Сергія Скулинця, в університеті відбувся святковий концерт.

Привітали із прийдешнім святом кращу половину колективу ЗВО неймовірні ведучі заходу Роман та Сергій Скулинці.

Із вітальним словом до присутніх звернулася ректор Луцького НТУ Ірина Вахович: «Я вас щиро вітаю із цим гарним днем. Дуже добре, що колись таке свято започаткувалося, можна по різному до нього відноситися, але як на мене, це - день, який символізує початок весни, відродження, краси. Я вам бажаю здоров’я, сили, впевненості у собі та задоволення у кожному дні. Хай здійснюються ваші мрії та завжди супроводжує кохання!»

Після вітальних слів, зі сцени прозвучали вітання музичні. Так, розпочався святковий концерт із виступів юних артисток - учасниць вокальної студії «Spivanochka Show» Олександри Коровицької та Анастасії Войчик.

Особливі виконавці відвідали Луцький НТУ. Це переможець багатьох вокальних конкурсів, учасник телепроекту «Голос країни» Юрій Матвійчук, а також телеведуча, засновниця асоціації мистецтв «Spivanochka Show», солістка Волинського облмуздрамтеатру Тетяна Ярошик.

Крім того, долучилися до творчих привітань студенти Луцького НТУ. Святкові композиції виконали Марія Городенко та Христина Ващеня, а Юлія Шумик вразила присутніх феєричним східним танцем.

На завершення святкової програми, неймовірно сильними голосами, професійним виконанням та неповторною енергетикою вразили глядачів виступи відомого волинського співака Сергія Герцика та Заслуженого артиста естрадного мистецтва України, начальника відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи ЛНТУ Сергія Скулинця.

На цьому приємності з нагоди Міжнародного жіночого дня не завершилися, адже для прекрасної половини колективу Луцького НТУ були приготовані подарунки та кавування із ректором університету.

Щиро дякуємо організаторам заходу за чудове свято та незабутні емоції. А наших чарівних панянок вітаємо із прийдешнім днем 8 березня і зичимо невпинного натхнення, кохання, щастя та вічної весни у серцях!

Відділ іміджу та промоції Луцького НТУ