У Луцькому НТУ триватиме змішане навчання до 1 грудня

У Луцькому НТУ триватиме змішане навчання до 1 грудня

Координаційний штаб Луцького НТУ, під головуванням в.о. ректора Петра Савчука, вирішив продовжити змішану форму навчання студентів до 1 грудня 2020 року.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, адміністрація ЗВО вирішила не піддавати ризику захворюваності студентів та працівників університету, а відтак, у відповідності до листа МОНУ щодо організації освітнього процесу, у Луцькому НТУ проводитиметься навчання за змішаною формою, з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

«Головне завдання - унеможливити потрапляння викладачів і студентів у зону ризику. В нас налагоджена система дистанційного навчання, вона ефективна, це підтвердило і проведення попередньої сесії без нарікань. Поки я не бачу комплексних аргументів, для чого студенти мають виходити, тим більше, коли немає проблем із дистанційним навчанням. Нам необхідно грамотно підійти до ситуації, щоби не наразити на небезпеку людей і водночас забезпечити якість освіти», - наголошує Петро Савчук.

Підтримали думку в.о. ректора й проректори з науково-педагогічної роботи.  Зокрема, Оксана Ляшенко зазначила, що нинішня ситуація в країні досить складна і на університет лягає неабияка відповідальність щодо надання належної допомоги у випадку інфікування не місцевих студентів, а місць у лікарнях, на разі, не вистачає.

Таким чином, члени координаційного штабу вирішили продовжити змішану форму навчання, натомість максимально забезпечивши доступ студентів у сесійний період для очних консультацій, попереднього захисту та захисту дипломних робіт. Якщо згодом буде прийняте рішення про захисти дипломних робіт в очному режимі - відповідні зміни будуть оприлюднені.

Крім того, на разі відбуватиметься опитування по кожному структурному підрозділу та серед студентського активу щодо кількості підтверджених фактів захворюваності у працівників та здобувачів освіти в університеті, а також осіб, які перебувають на самоізоляції та мають підвищені ризики до захворювання.

Відповідний проект наказу готується і буде оприлюднений уже невдовзі.

Інформаційний відділ Луцького НТУ