У Луцькому НТУ – велике прибирання

У Луцькому НТУ – велике прибирання

4 квітня, із приходом сонячних весняних днів та напередодні Великодніх свят, студенти Луцького національного технічного університету влаштували велике прибирання.

Так, молодь наводитиме благоустрій навколо навчальних корпусів, гуртожитків, у парковій зоні й квітниках. Окрім студентів до прибирання долучилися і викладчі Луцького НТУ.

За словами проректора із науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрія Щерби, прибирання відбуватиметься у кілька етапів за участі студентів різних факультетів.

«Сьогодні студенти будуть прибирати територію навколо головного корпусу, корпусів «Б», «В» і спорткомплекса. Залучені по 10 студентів факультетів екології, туризму та електроінженерії, машинобудівного та будівництва, архітектури і дизайну», - розповідає Щерба.

Проректор також додає, що існує графік прибирання, тож у наступні дні студенти займатимуться благоустроєм навколо корпусу на вулиці Софії-Ковалевської, Потебні та Винниченка. Загалом роботи триватимуть впродовж 4 днів.

Варто зазначити, що велике прибирання в університеті влаштовують щороку весняної пори, тож за ініціативу та небайдужість ректорат Луцького НТУ висловлює щиру подяку студентству!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ