У Луцькому НТУ відбулися онлайн-наради із деканами факультетів та завідувачами кафедр

У Луцькому НТУ відбулися онлайн-наради із деканами факультетів та завідувачами кафедр

Сьогодні, 20 березня з 10.00 до 12.00 в.о. ректора Луцького НТУ Сергієм Шимчуком було проведено ряд робочих нарад за участі деканів факультетів та завідувачів кафедр в режимі онлай-звязку.

Основні питання, на яких акцентувалася увага це: практичні аспекти використання дистанційних технологій, задля повного виконання навчального навантаження кожним викладачем та якісного навчання студентів; порядок взаємодії, координації роботи та зворотнього зв’язку між адміністрацією факультетів та викладачами, а також викладачами та студентами; дотримання правил техніки безпеки та охорони праці під час карантину на робочих місцях при дистанційній роботі; дотримання наказу МОНУ про недопустимість примусового виселення здобувачів освіти з гуртожитків.

За результатами онлайн-наради були прийняті рішення про обговорення та затвердження на засіданнях кафедр графіків роботи як науково-педагогічних працівників, так і обслуговуючого персоналу, а також обов’язкове дотримання даних графіків. Кожна з кафедр Луцького НТУ в повному обсязі використовує всі доступні технології дистанційного навчання (Moodle, Google Classroom, Viber-групи, Skype та інші), що дозволяє ефективно комунікувати зі студентами в процесі дистанційного навчання. Студентам, які проживають в гуртожитках, рекомендували дотримуватись затверджених правил перебування в гуртожитку на час карантину.

Крім того, в.о. ректора Сергій Шимчук наголосив  деканам, завідувачам кафедр на дотриманні розпорядження та наказів по університету на період карантину, а також постанов Кабміну, наказів МОНУ та рекомендацій МОЗ.