У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

     У стінах Луцького НТУ вчергове відбулося засідання ректорату, під час якого декани та представники адміністрації університету обговорили низку актуальних питань.

    Зокрема, у зв'язку із державними вихідними було перенесено відзначення Шевченківських днів в університеті. Тому студенти та викладачі Луцького НТУ радо запрошують всіх охочих взяти участь у літературно-мистецькому вечорі пам’яті Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка, що відбудеться 16 березня об 11:20 в аудиторії №37. Варто зазначити, що на захід прибудуть й представники студентства із Польщі.

     До того ж, під час засідання ректорату було поінформовано про хід профорієнтаційної роботи ВИШу серед школярів та студентів коледжів в області.

    Варто зазначити, що невдовзі у Луцькому національному технічному університеті відбудеться масштабний захід – День відкритих дверей, в рамках якого факультети ВИШу організовуватимуть низку тематичних зустрічей із майбутніми абітурієнтами.

    Потому декани факультетів Луцького НТУ розповіли про план заходів, що триватимуть впродовж березня-квітня. Серед них, численні олімпіади для студентів, конференції, інтелектуальні ігри тощо. До того ж, факультети розпочинають проведення уже традиційного заходу «Міс та містер факультету». Стартує свято краси уже сьогодні, 13 березня о 16.00 в Палаці культури міста Луцька, організатор – Факультет бізнесу.

      Важливим заходом цього тижня має стати День відкритих дверей Технічного коледжу Луцького НТУ. Тож, директор закладу Олег Герасимчук запросив учнів та їхніх батьків долучитися до свята, яке відбудеться 17 березня о 12:00.


 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ