У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

Чергове засідання ректорату відбулося у Луцькому національному технічному університеті. Цього разу керував процесом проректор з науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрій Щерба.

Першою чергою, Андрій Щерба розповів присутнім про зустріч із Міністром освіти Лілією Гриневич, котра відбулася напередодні, 11 березня, у Луцьку. Під час візиту міністр зустрілася із ректорами та директорами закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації, представниками професійної, загальної середньої та дошкільної освіти. Зокрема, Лілія Гриневич підняла тему впровадження освітньої реформи та окреслила її головні пріоритети й зупинилася на питанні забезпечення якості вищої освіти.

Потому про організацію освітнього процесу, дисципліну та регулярність відвідування занять доповів проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах.

Своєю чергою проректор з науково-педагогічної роботи Валентина Галущак проінформувала про підготовку документів викладачів для відрядження в університет Памуккале. Водночас студентів машинобудівного факультету Луцького НТУ готують до семестрового навчання у Туреччині.

Проректор  з науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук анонсував проведення перевірки знань з охорони праці і безпеки життєдіяльності, яка відбудеться 20-21 березня у стінах Луцького НТУ, за участі закладів освіти І-ІV рівнів акредитації Волинської та Рівненської областей.

В ході ректорату було надано слово кожному із деканів Луцького НТУ, які розповіли про результати роботи на факультетах, їх плани та перспективи. Зокрема, мова йшла про виконання профорієнтаційної роботи, проведення наукових конференцій, а також підготовку до конкурсу «Кращий студент Луцького НТУ 2019».

Так, 14 березня в аудиторії 37 об 11:30 відбудеться захід до Дня українського добровольця; 20 березня для студентів відбудеться семінар «З чого почати кар’єру в ІТ», організований львівською академією «Logos Academy»; 22 березня в університеті відзначатимуть 20-річний ювілей факультету екології, туризму та електроінженерії, в рамках якого відбудеться низка семінарів та конференцій.

Нагадаємо, 23 березня о 13:00 в аудиторії 37 відбуватиметься вибір навчальних дисциплін студентами, а 26 березня о 10:00 - планове засідання Вченої ради.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1198437923643589