У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Передусім ректор привітав усіх присутніх із успішним проведенням урочистостей з нагоди випуску магістрів Луцького НТУ, яке відбулося 8 лютого та вручив грамоту організатору свята Тетяні Яблончук.

Потому члени ректорату розглянули робочі питання, зокрема особливості реорганізації сектору охорони праці та навчального відділу. Крім того, Петро Савчук закликав присутніх напрацювати креативні ідеї для їх втілення в облаштуванні приміщення колишнього будинку офіцерів. Варто зазначити, що нині будівля перебуває на балансі Луцького НТУ і уже є наміри її реставрувати та перетворити на платформу для реалізації низки творчих ідей та освітніх проектів.

Водночас, Петро Савчук наголосив на необхідності продумати деталі реконструкції спортивного комплексу Луцького НТУ. На разі мова йде про зміну фасаду та вікон, встановлення вишки у басейні для стрибків у воду тощо.

Своєю чергою, про навчальний сегмент та реорганізацію освітнього процесу доповів проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах. Він, до слова, зазначив про проведення у березні голосування з вибору дисциплін, серед студентів першого курсу.

Про деталі цьогорічної вступної кампанії повідомила відповідальний секретар приймальної комісії Руслана Шульгач. Про особливості ліцензування й акредитації розповіла керівник профільного відділу Лариса Поліщук.

Насамкінець члени ректорату обговорили порядок проведення заходів, що відбудуться в університеті найближчим часом. Так, відсьогодні у Луцькому НТУ стартує серія презентацій магістратури із 4 спеціальностей. Сьогодні, 12 лютого, кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я презентуватиме магістратуру зі спеціальності «Середня освіта» (фізична культура). 15 лютого з нагоди відкриття магістратури за спеціальністю «Право» відбудеться тематичний круглий стіл. 20-21 лютого факультети презентуватимуть магістратури із двох спеціальностей: «Інженерія програмного забезпечення» та «Агроінженерія».

Крім того, на факультеті комп’ютерних наук та інформаційних технологій впродовж 14-16 лютого триватиме «Зимова ІТ-школа», а з 13 лютого на ФЕТЕ стартуватиме «Зимова школа спілкування з природою».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ