У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання Вченої ради

У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання Вченої ради

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання Вченої ради під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Передусім очільник Луцького НТУ привітав викладачів університету із присвоєнням вчених звань. Зокрема, Лютак Олена Миколаївна - кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки, докторант кафедри менеджменту та маркетингу здобула звання доктора наук.

Натомість Шубалому Олександру Михайловичу - завідувачу кафедри економіки, доктору економічних наук присвоїли звання професора. Ковальчуку Володимиру Ярославовичу - кандидату педагогічних наук, доценту кафедри фізичного виховання та Андрійчуку Олександру Валентиновичу - кандидату технічних наук, доценту кафедри автомобільних доріг та аеродромів Петро Савчук вручив атестати доцента.

Потому члени Вченої ради перейшли до розгляду порядку денного засідання, більшість питань з якого стосувалися кадрових змін, а також присвоєння вченого звання доцента кафедри.

Відтак, шляхом таємного голосування більшість членів Вченої ради погодили присвоєння звання доцента кафедри будівництва та цивільної інженерії Мельник Юлії Анатоліївні, товарознавства та експертизи в митній справі Пахолюк Олені Василівні та кафедри менеджменту Смолич Дарії Валеріївні й Сидорук Світлані Володимирівні.

Крім того, методом голосування було обрано на посаду професора кафедри матеріалознавства Кашицькго Віталія Павловича й професора кафедри маркетингу Войтовича Сергія Ярославовича. Водночас члени Вченої ради обрали доцентів на двадцять кафедр.

Потому присутні на засіданні заслухали завідувача аспірантури та докторантури доцента Миколу Демидюка з питання Наукового керівництва та консультування дисертаційними дослідженнями аспірантів і докторантів, а також проректора із науково-педагогічної роботи Валентина Талаха щодо виконання ухвали Вченої ради з питання «Стан та перспективи співпраці Луцького НТУ з інвесторами, органами місцевого самоврядування в контексті реалізації спільних програм».

Водночас, члени Вченої ради затвердили власний план роботи на 2018/19 навчальний рік, план роботи Луцького НТУ, зміни у складі постійнодіючих комісій, концепцію інформаційно-іміджевої політики Луцького НТУ, а також рекомендували до друку низку наукових праць, монографій та навчальних посібників.

Насамкінець із презентацією виступив керівник відокремленого підрозділу ГО «УАС» у Волинській області Олександр Канагеєв, який продемонстрував вигляд електронної версії Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні.

Нагадаємо, нещодавно у Луцькому НТУ затвердили Кодекс честі університету, сформований в рамках проекту сприяння академічній доброчесності, який спрямований на системні зміни в українській вищій освіті: підвищення якості, створення умов для реалізації найбільш обдарованих студентів, покращення іміджу українських університетів.

Проект розрахований на 4 роки, що дозволить охопити ціле покоління студентів-бакалаврів, починаючи з їх першого року навчання в університеті і закінчуючи отриманням дипломів бакалавра. Саме це покоління випускників повинно стати носієм нових цінностей у вищій освіті, в науці та в суспільстві загалом.

Крім того, проект матиме чотири основні напрямки діяльності: просвітницька кампанія, практичний навчальний курс в університетах, поширення міжнародних практик в українських університетах, робота над нормативною базою і регулятивними механізмами.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...