У Луцькому НТУ відбулося планове засідання ректорату

У Луцькому НТУ відбулося планове засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату, під головуванням ректора Петра Савчука.

Передусім, ректор привітав присутніх зі святом Старого Нового року і св. Василя, побажавши усім міцного здоров’я, успіхів та злагоди в родинах.

Згодом члени ректорату перейшли до обговорення робочих питань, зокрема, аналізу змін у системі вищої освіти, що були затверджені Президентом України у новому законі.

Крім того, в університеті було розроблено нову модель символіки ЗВО. За словами ректора, необхідно рухатися вперед і вносити більш сучасні зміни у засоби рекламування та підсилення іміджу закладу освіти. Так, Петро Савчук презентував оновлений великий прапор університету, який нині має загальний вигляд в кольорі «Індиго», з елементами сірого відтінку та емблемою білого кольору. Щодо гімну Луцького НТУ, він поки лишається у тому вигляді, який був затверджений до 50-річчя університету. Для використання на малих прапорах і для презентацій на заходах, запропоновані два варіанти логотипів: синій напис на білому фоні і білий напис на синьому. Герб лишається у такому вигляді, яким він і був – із використанням чотирьох кольорів.

Оновлена символіка буде виготовлена уже до випуску магістрів, що відбудеться 8 лютого, а правила її використання будуть вказані у наказі, після затвердження Вченою радою.

У ході засідання члени ректорату обговорили питання ліцензування та акредитації, а також втілення додаткових механізмів підвищення якості освіти.

Додамо, що 21 січня о 10:00 відбудеться наступне засідання ректорату, після нього об 11:00 охочих запрошують до  басейну у спорткомплексі Луцького НТУ на освячення води.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ