У Луцькому НТУ відбулося розширене засідання ректорату

У Луцькому НТУ відбулося розширене засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука. Цього разу ректорат був розширеним, через присутність на ньому завідувачів кафедр університету.

Передусім ректор Луцького НТУ Петро Савчук повідомив, що з початком нового року у ЗВО планують певні структурні зміни, серед них підсилення блоку цивільної безпеки та охорони праці, а також відділу соціокультурної діяльності. Крім того, реорганізовано буде науковий сектор та створено відділ науково-проектної роботи і бізнес-інноваційний центр. До того ж, каже ректор, нині триває підготовка пакету документів зі створення Центру професійної аграрної освіти.

Водночас, Петро Савчук нагадав, що нині в університеті триває активна фаза акредитацій та ліцензування й анонсував проведення 26 грудня о 9:00 засідання Вченої ради, а о 13:00 – щорічного звіту ректора.

Своєю чергою, проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах додав, що з 8 по 14 грудня триватимуть модулі, з 15 по 24 грудня – сесія, а з 25 по 29 грудня закриття відомості «А». Крім того, проректор веде активну роботу щодо підтримки дисципліни в університеті серед студентів та викладачів, а тому саме зараз працює над формуванням звіту у розрізі факультетів.

Натомість проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук розповів про діяльність, що ведеться на науковій ниві серед колективу ЗВО, а тому закликав колег якомога швидше подати конкретні пропозиції від завідувачів кафедр щодо перспектив розвитку науки в університеті.

Проректор із науково-педагогічної роботи Валентина Галущак поінформувала присутніх про діючі напрямки співпраці із іноземними закладами освіти та можливість проходження стажування чи отримання подвійного диплому у них. Так, за словами Валентини Галущак, Луцький НТУ нещодавно отримав запрошення для 8 студентів на стажування в університеті Томаша Баті (м. Злін, Чехія). До того ж, два іноземних студенти виявили бажання перевестися на навчання до Луцького НТУ для освоєння напрямку комп’ютерної інженерії. Водночас, додає проректор, у Луцькому НТУ діє програма обміну студентів технічних спеціальностей із Люблінською політехнікою, а також триває збір заявок на участь у програмі Уряду Польщі з отриманням нагороди імені Івана Виговського та проходження наукових стажувань у 2019-2020 навчальному році. Варто зазначити, що нагорода імені Івана Виговського – це 12-місячне науково-дидактичне стажування у шести польських університетах або чотиримісячні дослідницькі стажування у двох польських університетах.

Насамкінець про успіхи студентів Луцького НТУ повідомив голова студентського профкому Ілля Ковтонюк. Він зазначив, що збірна нашого університету «LeGO» зайняла перше місце на конкурсі «Ліга гумору». Гумористичні ігри стартували 6 грудня у Луцьку, повноцінний сезон розпочнеться у лютому наступного року. Нагадаємо, групою любителів КВК було започатковано нову «Лігу гумору», аби дати можливість талановитій молоді проявити себе, досягти певних результатів та популяризувати місто і область у цій сфері.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/a.1139603049527077/1139603112860404/?type=3&theater

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ