У Луцькому НТУ відбулося засідання керівної ланки університету

У Луцькому НТУ відбулося засідання керівної ланки університету

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання ректорату, під головуванням ректора Петра Савчука.

Передусім, очільник ЗВО обговорив із членами ректорату робочі питання, зокрема ті, що стосуються навчального блоку, організації фінансового ресурсу для термомодернізації, ремонту даху та фасаду головного корпусу, а також ремонтних робіт у навчальному корпусі на вулиці Потебні.

Своєю чергою, проректор із науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентин Талах анонсував проведення планової науково-методичної ради, а також повідомив про хід підготовки Положення про організацію освітнього процесу.

Натомість проректор з НПР Сергій Шимчук поінформував присутніх про заходи, які відбудуться в університеті в рамках Всеукраїнського фестивалю науки. Так, 15 травня о 12:00 відбудеться відкриття лабораторії технічних засобів, безпеки та діагностики (корпус на вул. Потебні); о 12:30 – виставка наукових досягнень Луцького НТУ, а о 13:00 – урочисте відкриття XIII фестивалю науки, що передбачає вручення почесних грамот та подяк молодим науковцям та професорсько-викладацькому складу, студентам переможцям олімпіад та конкурсів наукових робіт, святковий концерт.

Крім того, в рамках тижня науки, у Луцькому НТУ відбуватимуться наукові семінари та тематичні круглі столи. Чи не найважливішим заходом також є ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці», офіційне відкриття якого розпочнеться об 11:00 16 травня.

Про міжнародну співпрацю Луцького НТУ розповіла проректор з НПР Валентина Галущак. Вона зазначила, що до 17 травня триває прийом аплікаційних форм аспірантів, які бажають стажуватися в Люблінському католицькому університеті. До того ж, триває набір студентів на семестрове навчання у партнерських університетах, зокрема в Чехії, Португалії, Лодзькій політехніці та Люблінській політехніці (Польща). Останній ЗВО пропонує безкоштовні курси польської мови для студентів у вересні за спеціальностями : мехатроніка, електротехніка, облік та фінанси, механіка і машинобудування.

Спілка «Мости в Україну», за словами Галущак, пропонує стажування на підприємствах Німеччини для студентів, які добре знають німецьку мову. Кінцевий термін подачі документів на програму стажування – 19 травня. Крім того, за інформацією проректора, на проходження мовної підготовки у Луцькому НТУ було зараховано студента з Нігерії, а троє (громадяни Афганістану та Нігерії) отримали запрошення на навчання.

Декан факультету бізнесу Надія Хвищун поінформувала присутніх про проведення 21-23 травня ЗНО у навчальному корпусі на вул.Софії-Ковалевської, а також про зустріч представників центру ЗНО з іноземної мови із викладачами та студентами четвертих курсів. Захід відбудеться 22 травня о 13:00 в ауд. 37.

Нагадаємо, що 16 травня українці відзначають День вишиванки, тому закликаємо студентів, викладачів та працівників Луцького НТУ цього дня вбратися у вишиваний одяг, а також запрошуємо відвідати конкурс паперових етно-суконь (13:00 фойє корпусу «Б»). Уже 17 травня о 17:00 стдентська рада презентуватиме довгоочікуване феєричне шоу «Король та Королева Луцького НТУ 2019».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ