У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату під головуванням проректора із науково-педагогічної роботи Валентина Талаха.

Засідання розпочалося із приємних новин, так Валентин Талах спільно із колективом університету привітав декана машинобудівного факультету Сергія Пустюльгу та директора спорткомплексу Юрія Чурило, які днями відзначили свої дні народження.

Потому, члени ректорату обговорили робочі питання, зокрема перебіг вступної кампанії. Так, секретар приймальної комісії Луцького НТУ Юрій Фещук зазначив, що відучора 2 липня, стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників. Вона буде відкрита до 18:00 25 липня. Уже з 12 липня через кабінети абітурієнти зможуть подати заяви на вступ до університетів. Прийом заяв відкритий до 18:00 26 липня. Інструкція щодо реєстрації буде розміщена на офіційному сайті Луцького НТУ.

Своєю чергою, начальник відділу інфраструктурного розвитку Луцького НТУ Андрій Щерба  повідомив, що нині в університеті триває підготовка території для свята вручення дипломів випускникам. Також активного ведуться роботи з облагородження стройового плацу на військовій кафедрі, випускники якої 28 липня складатимуть присягу.

Крім того, стало відомо, що дипломи для випускників ЗВО уже перебувають в друці, натомість триває підготовка до організації урочистостей з нагоди їх вручення, яке відбудеться 13 липня. Варто відзначити, що цьогоріч на власне свято випускники Луцького НТУ матимуть нагоду одягнути мантії.

Нагадаємо, свято вручення дипломів випускникам Луцького національного технічного університету відбудеться о 13.00 13 липня. Цього ж дня усіх охочих запрошуємо на урочистості з нагоди 52-ї річниці від Дня заснування ЗВО.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ