У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату. Окрім внутрішніх питань та пропозицій, присутні обговорили низку робочих моментів, зокрема хід профорієнтаційної роботи та заплановані конференції й заходи.

Так, завідувач навчально-наукового відділу Луцького НТУ Любов Федорусь поінформувала про уже сформований план роботи науково-технічної ради на 2019 рік та закликала завідувачів кафедр університету готуватися до звіту про виконану роботу за рік.

Крім того, із пропозиціями щодо взаємодії викладачів та студентів виступив проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах, а про напрацювання відділу міжнародних зв'язків доповіла начальник Тетяна Корнейко. Своєю чергою, відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Фещук зазначив, що нині триває формування маршруту відвідування навчальних закладів та розробка рекламних матеріалів для профорієнтаційної роботи серед абітурієнтів. Зокрема, уже передбачено 31 профорієнтаційний захід.

Потому із результатами робочих поїздок виступив ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він розповів про візит до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та обмін досвідом й напрацювання спільних проектів із його очільником Ігорем Цепендою. У ході відрядження Петро Савчук взяв участь у міжнародній науковій конференції в рамках Програми прикордонного співробітництва П-Б-У 2014-2020 та відвідав сучасний креативний простір (коворкінг-центр, артцентр, бізнес-інкубатор), створений на базі промислового об'єкту в Івано-Франківську.

Насамкінець, членів ректорату поінформували про заходи, які невдовзі відбудуться у стінах Луцького НТУ. Так, на 27 листопада 10:00 заплановане засідання Вченої ради. 21 листопада о 15:30 у кабінеті 215 відбудеться зустріч з Іриною Гаранчевською, яка розповість про основи роботи інтернет-маркетолога та поділиться своїми знаннями у цій сфері. Того ж дня об 11:30 у навчальному корпусі Луцького НТУ на вул.. Потебні в ауд.1, студенти матимуть нагоду почути деталі про стипендіальну програму «Завтра UA» від спікера Галини Падалко.

Крім того, студенти запрошують усіх охочих відвідати «Міс та Містер КНІТ», що відбудеться 22 листопада о 15:00 в аудиторії 37, а також закликають долучитися до «Битви університетів», що стартуватиме у Луцьку 26 листопада й триватиме до 7 грудня. 23 листопада об 11:30 відбудеться офіційне відкриття креативного простору у корпусі, що на вул. Софії Ковалевської. Варто зазначити, що створення креативного простору – це реалізація соціально-інноваційного проекту, що фінансується за підтримки Британської ради.

Головною подією тижня є відзначення 20-ї річниці факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права Луцького НТУ, яке відбудеться 23 листопада о 15:00 у Луцькому палаці культури, куди запрошені перші особи Волині та Луцька, представники освітянської родини області, студенти та ЗМІ.

 


 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ