У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

Вперше у новому році у стінах Луцького національного технічного університету відбулося засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Після новорічно-різдвяних привітань Петро Савчук закцентував увагу на робочих питаннях та побудові ефективної роботи колективу.

Зокрема, ректор поінформував про візит директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрія Шевцова, який відбудеться на початку лютого. Під час ділової зустрічі мова йтиме про підсилення вимог ліцензування щодо інклюзивної освіти, а також вивчення можливостей Луцького НТУ у цьому напрямку. До того часу відповідальні особи підготують необхідну інформацію щодо кількості студентів, аспірантів та працівників університету з особливими потребами, а також сформують проектно-кошторисну документацію щодо облаштування спорткомплексу Луцького НТУ спецзасобами.

Крім того, у ЗВО уже розпочинається підготовка до вступної кампанії, а саме до організації ярмарків професій та Днів відкритих дверей. Водночас, ректор Петро Савчук анонсував проведення наукового круглого столу із правознавства, до участі в якому планується залучити відомих фахівців у галузі юриспруденції та права, очільників судів та управлінь тощо. Актуальність подібного круглого столу полягає у нещодавньому відкритті нової спеціальності у Луцькому НТУ «Право», яка уже здобула популярність серед абітурієнтів та може похизуватися гідними результатами роботи.

Ще одна важлива подія незабаром відбудеться на кафедрі військової підготовки у Луцькому НТУ – урочисте присвоєння офіцерських звань випускникам кафедри. Варто зазначити, що цьогоріч кафедра здійснила перший випуск курсантів у складі 78 юнаків та юнок. У липні цього року вони постали у строю, аби урочисто присягнути на вірність народові України, уже сьогодні вони готові офіційно отримати офіцерське звання «Молодший лейтенант». Тож, університет готується влаштувати для випускників кафедри урочисте вручення погон.

Насамкінець членів ректорату запросили взяти участь у Водохрещенських святкових заходах у басейні спорткомплексу Луцького НТУ та навіть здійснити спільну поїздку до джерел, аби разом окунутися у цілющу ополонку.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ